Eğitim-Matematik Oyunları
Oyun Sayısı
94
2.271 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

360 Hexa

Oyun Açıklaması:

360 Hexa hem beceri hem zamanlama hem de hassasiyet içeren harika bir üçlü eşleştirme oyunu. Bu zorlu ve hızlı tempolu hexa bulmacası oyununda numaralandırılmış blokları ızgaradan çıkarmaya devam edebilecek misiniz? Aynı renkli üç altıgen sayıyı eşleştirmeye çalışmalısınız, ancak bunu belirli bir mantık ekseninde yapmalısınız. Tamamen yeni bir bulmaca yarışmasına hazır mısın? 360 Hexa, altıgen bulmaca, 3'lü eşleştirme, sayı birleştirme ve heyecan verici arcade oyun tarzlarının karışımı. Harika bir eğitsel-matematik oyunu. Üçüncü altıgen tam bir daire çizdiğinde, zamanlayıcı azalır. Bu zamanlayıcıyı üç altıgeni birlikte başarıyla eşleştirerek artırabilirsiniz. Renkli numaralandırılmış fayanslar, 19 altıgen hücreden oluşan bir oyun tahtasını çevreler. Göreviniz, döşemeleri, daha yüksek değerli bir döşemeyi oluşturmak için üç veya daha fazla döşemenin birleştirileceği şekilde yerleştirmektir. Ne kadar hızlı birleştirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız. Koyacağınız sayılar dönerken onları doğru noktalara bırakmanız gerekir. Her seviyede çok fazla zamanınız ve sadece belli sayıda hamleniz olmadığı için ayak parmaklarınız üzerinde durmanız gerekecek! Döşemeleri bir daireyi tamamlamadan önce yerleştirdiğinizden emin olun, aksi takdirde bir hareketi kaybedersiniz. Artık fayans yerleştirilemediğinde veya daha fazla hamle yapılmadığında oyun sona erer. Oynamak için sayısız seviyeleri var ve oyun ve grafikler harika. Bu eşsiz üçleme oyununda usta olabilir misiniz? Her sonuç aynı zamanda deneyim çubuğunu da arttırır. Her seviye atışı size ek bir hamle ve böylece skoru geçmek için daha iyi bir şans verir. Orijinal adı 360 Connect olan bu harika hexa bulmacasını şimdi ücretsiz oyna, bilişsel becerilerini geliştir ve arkadaşlarına karşı üstünlüğünü kanıtla! Her gün zevkle oynayabileceğin bir oyun, unutma!

Nasıl Oynanır?

Tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.04.2019 17:00:08

Benzer Kategoriler:

2019 3'lü Eşleştirme Altıgen Altıgen Blok Bulmaca Altıgen Bulmaca Bağlantı Bayan Beyin Blok Blok Altılı Bulmaca Bulmaca Eğitici Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Eğlence Eşleştirme Friv HTML5 Kadın Mantık Matematik Matematiksel Meb Mobil Sayı SoftGames Stres Atma Tablet Türkçe

Orjinal Adı:

360 Connect

360 Hexa oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"360 Hexa" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar