Araba Yarışı Oyunları
Oyun Sayısı
75
3.365 oynanma
77 12

Oyunun Adı:

3D Drag Yarışı

Oyun Açıklaması:

3D Drag Yarışı'da farklı final patronlarına karşı çok sayıda otoyol yarışı kazanmanız gerekiyor. Para ödülü kullanarak aracınız için doğru yükseltmeleri seçebiliyor musunuz? Aracınız için daha fazla yükseltme satın almak ya da yeni bir araca yatırım yapmak isteyip istemediğinize karar verin.

Yarışı kazanmak için en iyi yükseltmeleri olan en iyi arabayı almaktan daha fazlasını yapmalısın. Ayrıca, sürüş becerilerinizi, motoru çıkardıkça doğru miktarda güçle çalıştırmak ve vitesleri ilerledikçe doğru zamanda değiştirmek için kullanmanız gerekir. Her iki eylemin de zamanlamasını yanlış yaparsanız, bu sizin hızınıza mal olacak!

Aslında, size bundan daha pahalıya mal olacak, çünkü mükemmel bir başlangıç ??için bonus para ödülü ve yaptığınız her mükemmel vites değiştirme işlemi için ilave bir bonus da kazanacaksınız!

Heyecan verici ve bağımlılık yapan araba yarışı oyunu Drag Yarışı 3D oynarken eğlenin!

Nasıl Oynanır?

Oynamak İçin Dokunun / Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

25.02.2019 15:14:59

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Araba 3d Araba Yarışı 3D Yarış Araba Araba Yarışı Drag Yarışı Engellenmemiş Erkek HTML5 igroutka iqralar Mobil Oyun Oynamak İstiyorum REKLAMSIZ SoftGames Tablet TryArcade Türkçe Yarış Yarış Arabaları

Orjinal Adı:

Drag Race 3D

3D Drag Yarışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"3D Drag Yarışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu