Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
676
3.910 oynanma
75 15

Oyunun Adı:

500 Farkı Bul

Oyun Açıklaması:

Bu eğlenceli fark bulma oyununda beyninizi geliştirin! Aynı görünen iki fotoğrafa bakın ve aralarındaki 5 farkı bulmaya çalışın. Hepsini görebiliyor musun? Basitçe işaretlemek için bir fark üzerine dokunun. Dikkatli olun! Yanlış bir noktaya dokunmak size zaman kaybettirir. Seviye başına 3 yıldız kazanmayi hedefleyin ve 100'den fazla seviyeyi güzel görüntülerle tamamlama konusunda hızlı olun!

Farkı bulma oyunları nesiller boyunca şaşırtıcı bir eğlence kaynağı olmuştur ve akıllı telefonunuzda oynamak daha da zevklidir. Klasik gizli nesne oyunlarına çok benzerler, ancak mükemmel kalitede çarpıcı HD fotoğraflar sayesinde her tür oyuncu için daha rahat ve mükemmeldirler.

Bu Fark Bulma oyununda 100'ün üzerinde şaşırtıcı HD görüntü ve bulmak için 500 fark var. Birçok farklı bölgeden güzel görüntüleri ile çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir bulmaca oyunudur. Sevimli hayvanlar, nefes kesici manzaralar, şehrin sokakları ya da dinlendirici bir tatil mekanı. Eğlenceli, rahatlatıcı ve motive edici bir deneyim yaratmak için en ilginç görüntüleri bir araya getirdik.

Her iki resmi karşılaştırın ve diğerine geçmek için 5 gizli farkı bulun. Ne kadar hızlıysanız, her seviye için 3 yıldız da kazanmanız o kadar olasıdır. Bir resimdeki farklılıklardan bir veya daha fazlasını gerçekten bulamıyorsanız, her zaman ipucu özelliği vardır. Sol alt köşedeki büyüteç üzerine dokunun ve oyun sizin için bir fark ortaya çıkaracaktır. Ancak bunun, bu belirli fotoğrafın yıldız derecelendirmesini etkileyebileceğini unutmayın.

Her seviye için yıldız kazanma özelliği ile yetişkinler, çocuklar ve herkes için harika ve rahatlatıcı bir deneyim.

Özellikleri:
- 500 Fark.
- Hayvanlar, Tatil, Binalar, Manzara ve daha fazlası.
- İpucu Özelliği.
- HD Resimler.

Nasıl Oynanır?

Farklılıkları bulmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.09.2019 19:03:28

Benzer Kategoriler:

10 Fark Bulma 2 Resim 5 Fark 2 Resim Arasındaki Farkı Bulma 2019 5 Fark Bulma 7 Fark Bulma Akıllı Telefon Bokigame Bulma Bulmaca Bütün Çocuk Difference Eğlence En Güzel En Güzel Fark Bulma Erkek Famobi Fare ile Oynanan Fark Fark Arama Fark Bulma Fark Bulmaca Farklı Resim Farklı Resimler GameMonetize GameSnacks HTML5 Kız Klasik Maus Mausla Oynanan Mobil Mouse ile Oynanan Rahatlatıcı REKLAMSIZ Resimli Fark Bulma Süreli Fark Bulma Tablet Telefon Tüm Zamanların En İyi Türkçe Yeni Fark Bulma

Orjinal Adı:

Find 500 Differences

500 Farkı Bul oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"500 Farkı Bul" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar