Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
634 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Açgözlü

Oyun Açıklaması:

Açgözlü (Greed FRVR), reaksiyon sürenizi zorlayan hızlı tempolu bir arcade oyunudur. Bağımlılık yapan para kapma atari tarzı eğlence. Herkes kariyerine Megabank Inc.'de stajyer olarak başlar, ancak tehlikeli alanlardan kaçınırken yeterince para toplarsanız hızla kurumsal merdiveni atlar ve ilerledikçe ceplerinizi doldurursunuz.

Açgözlü (Greed FRVR), paranın kral olduğu ve en iyi para kapma becerilerini göstererek konumunuzu ilerletmekle sorumlu olduğunuz bağımlılık yapan bir eğlencedir. Birkaç engelle mi karşılaştınız? Doğru hamleleri yaparsanız, bir devlet kurtarma paketiyle kurtulabilirsiniz. Puanınız nakit olarak hesaplanır - ne kadar çok çekerseniz, o kadar çok ilerlersiniz. Açgözlü olun ve kariyerinizde yeni zirvelere yükselirken hesabınızın büyümesini izleyin.

Oyunda karakterin hareketini kontrol etmek için farenizi veya parmağınızı kullanmanız gerekiyor. Karakter otomatik olarak hareket eder ve yönünü kaydırarak veya ters yönde tıklayarak değiştirebilirsiniz. Madeni para toplarken, onları daha da fazla para toplamana ve engellerden kaçmana yardımcı olan güçlendirmeler satın almak için kullanabilirsin.

Oyun birden fazla seviyeye ayrılmıştır ve her seviyenin farklı bir amacı ve zorlukları vardır. Bölümlerde ilerledikçe oyun daha da zorlaşıyor ve engelleri aşmak ve daha fazla jeton toplamak için hızlı karar vermeniz gerekiyor.

Genel olarak Açgözlü (Greed FRVR), saatlerce eğlence sunan eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Hızlı tempolu, reflekslerinizi zorlayan bir arcade oyunu arıyorsanız, bu oyun kesinlikle denemeye değer. Herkes için sonsuz seviyeler ve saatlerce eğlence.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.04.2023 21:16:16

Benzer Kategoriler:

Arcade Beceri Çocuklar İçin Fare Becerisi FRVR Gökyüzü HTML5 Icy Tower Kaçınma Kızlara Göre Macera Madeni Para Mouse ile Oynanan Online Para Para Toplama REKLAMSIZ Rise Up Sonsuz Toplamalı Uçma Yukarı Atlama Yukarı Çıkma Yukarı Sıçrama Yukarı Tırmanma Yukarı Zıplama Yükseğe Çıkma Yükseğe Tırmanma Yükseğe Uçma Yükselme Zıplama

Orjinal Adı:

Greed

Açgözlü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Açgözlü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar