Amerikan Futbolu Oyunları
Oyun Sayısı
24
603 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Amerikan Futbolu: Üç Puanlık Gol

Oyun Açıklaması:

Amerikan Futbolu: Üç Puanlık Gol, Amerikan futbolunun heyecanını fare kontrolünün hassasiyeti ve becerisiyle birleştiren heyecan verici ve zorlu bir oyundur. Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, sporu seven ve iyi bir mücadeleden hoşlanan kız ve erkek çocuklar için idealdir.

Oyun, oyuncuların puan kazanmak için kale direklerinin arasından topa vurmakla görevlendirildiği bir 3D Amerikan futbol sahasında geçiyor. Oynamak için tek ihtiyacınız olan fareniz ve fare beceriniz. Farenizi yukarı ve aşağı, sola ve sağa hareket ettirerek vuruşunuzun açısını ve gücünü kontrol edebilirsiniz. Amaç, sahadaki hedefleri vurarak ve engellerden kaçarak mümkün olduğunca çok puan toplamaktır.

Oyun, doğruluğunuzu, zamanlamanızı ve stratejinizi test etmek için tasarlanmıştır. Vuruşlarınızın mesafesini ve açısını hesaplamalı, rüzgarın yönünü ve hızını dikkate almalı ve ona göre nişan almalısınız. Vuruşlarınız ne kadar doğru ve kesin olursa, puanınız o kadar yüksek olur.

Amerikan Futbolu: Üç Puanlık Gol (Field Goal FRVR), futbol becerilerinizi geliştirmenin ve Super Bowl'a hazırlanmanın harika bir yoludur. Herhangi bir özel ekipmana veya eğitime ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Oyun, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her yaş ve deneyim düzeyi için uygundur.

İster Amerikan futbolu hayranı olun, ister sadece spor oyunları oynamayı seviyor olun, Amerikan Futbolu: Üç Puanlık Gol (Field Goal FRVR) kesinlikle keyif alacağınız bir oyundur. Çarpıcı 3D grafikleri, gerçekçi fiziği ve ilgi çekici oynanışı ile sizi saatlerce eğlendireceğinden emin olabilirsiniz.

Peki ne bekliyorsun? Kramponlarınızı giyin, farenizi kapın ve 3D spor ve fare becerisinin en heyecan verici oyununu oynamaya hazırlanın!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.04.2023 20:25:01

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Amerikan Futbolu 3D Futbol 3D Gol 3D Spor Amerikan Amerikan Futbolu Bedava Erkek Fare Becerisi Fare ile Oynanan FRVR Futbol Gol Gol Atma HTML5 REKLAMSIZ Spor Super Bowl Top

Orjinal Adı:

Field Goal

Amerikan Futbolu: Üç Puanlık Gol oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Amerikan Futbolu: Üç Puanlık Gol" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu