Savaş Oyunları
Oyun Sayısı
145
3.375 oynanma
89 2

Oyunun Adı:

Askerlerin Öfkesi

Oyun Açıklaması:

Savaş zamanı! Ve seçkin bir asker olarak gerçekleştirmeniz gereken bazı görevler var. Acele edin, silah ve güç toplayın ve hayatta kalmaya çalışarak tüm düşmanları vurun. Cephaneliğinizi yükseltin ve öfkenizi serbest bırakın. Düşman askerleri dalgalar halinde gelmeye devam eder, ancak çevrenizi kolayca havaya uçurmak için silahlarınızı kullanabilirsiniz. Süper taktiklerinizi kullanın.

Nasıl Oynanır?

Sol ve Sağ Ok Tuşları, Fare veya Dokunmatik Kontrol: Hareket

Hayatta kalmaya çalışın ve düşman askerlerini vurun. Silah, güç ve para toplayın. Güç ve mühimmatı yükseltmek için paranızı kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.05.2020 14:47:02

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 nci Dünya Savaşı 1 Oyunculu 1. Dünya Savaşı 2 nci Dünya Savaşı 2. Dünya Savaşı Aksiyon Asker Askeri Ateş Etme Atış Cephane Cephanelik Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar İçin Atış Çocuklar için Silah Çocuklara Göre Düşman Düşman Ateşi Düşman Ordusu Düşman Öldürme Düşman Vurma Düşmanlar Düşmanları Yok Etme Erkek Friv GameMonetize Geliştirmeli Hayatta Kal Hepsini Öldür Hepsini Vur HTML5 Inlogic Koş ve Ateş Et Microsoft MSN Online Ordu Oyun Oyunlar Öldürme Rambo Rambo Savaş Savaş Silah Silahlar Silahlı Tabanca Tek Kişilik Ücretsiz WW2 Y8 Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Soldiers Fury

Askerlerin Öfkesi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Askerlerin Öfkesi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu