Kart Oyunları
Oyun Sayısı
88
162 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Bağımlılık Yapan Solitaire

Oyun Açıklaması:

En yeni solitaire oyunumuzu deneyin: Bağımlılık Yapan Solitaire'in sizi kesinlikle bağımlı kılacak şık, ücretsiz çevrimiçi sürümü! Bağımlılık Yapan Solitaire'in bu ücretsiz çevrimiçi sürümünü 7/24, oynamaktan keyif alacağınızı umuyoruz!

Bağımlılık Yapan Solitaire (Addiction Solitaire), hem bağımlılık yaratan hem de eğlenceli bir çevrimiçi solitaire oyunudur.

Oyunun amacı tüm kartları tahtadan çıkarmaktır ancak bunu yapmanın birçok farklı yolu vardır. Farklı zorluk seviyeleri de mevcut olduğundan Bağımlılık Yapan Solitaire herkesin keyif alabileceği bir oyundur.

- Bağımlılık Yapan Solitaire'in amacı, tüm dijital kartları, dört 2'nin tümü en soldaki sütuna taşınacak ve her sıra sağa uygun şekilde oluşturulacak şekilde düzenlemektir.
- Kartlar dağıtıldıktan sonra as kartlarının her biri çıkarılır ve toplam dört boş pozisyon oluşturulur.
- Bağımlılık Solitaire kartlarının her biri 2'den Papaz'a kadar sıralanana kadar, vurgulanan kartlardan birini boş alanlardan birine taşımanız gerekecektir.
- Her ne kadar bir kart boş bir pozisyonu doldurabilse de, değeri daha büyük olmalı ve solunda bulunan kartla aynı türden olmalıdır.
- Bir kartı, içinde papaz bulunan boş bir alana veya soldaki başka bir boş alana taşıyamazsınız.

Bağımlılık Yapan Solitaire İpuçları:

- Sıkıştın mı? Endişelenme! Her oyun boyunca solitaire destesini üç kez değiştirebilirsiniz. Ancak bunları mümkün olduğu kadar uzun süre saklamanız tavsiye edilir.
- Genel olarak her Kralın sağında boş yuvaların olmasını önlemek istersiniz.
- Her satırın sıralama hızının genel olarak aynı olmasını isteyeceksiniz. Bir sırayı diğerlerinden çok önce bitirmek işe yaramaz bir boş pozisyon yaratır.
- Çoğu kişiye çok fazla gibi görünen, aldatıcı bir 10 dakikalık süre sınırı vardır. Ancak Bağımlılık Yapan Solitaire (Addiction Solitaire) savaşlarında oyun süresi hızlı geçecek.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.12.2023 22:24:52

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bağımlılık Bağımlılık Yapan Engellenmemiş HTML5 Kart Online REKLAMSIZ Solitaire

Orjinal Adı:

Addiction Solitaire

Bağımlılık Yapan Solitaire oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bağımlılık Yapan Solitaire" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar