Ben 10-Benten Oyunları
Oyun Sayısı
39
1.926 oynanma
84 4

Oyunun Adı:

Ben 10 Tehlikeli Koşu

Oyun Açıklaması:

Dünyayı bir kez daha kurtarmak için bu yeni görevinde Ben 10'a eşlik edin.

Heyecan dolu muhteşem bir aksiyon-macera koşu oyunuyla Ben 10 Omnirush'ta eğlenin! Dünyayı kurtarmak için yeni bir görevi tamamlamak için arkadaşımız Ben'e bir kez daha katılın. Tehlikeli engellerden kaçarken ve mümkün olan maksimum puanı toplamaya çalışırken bazı platformların üzerinden atlarken tam hızda ve geriye bakmadan koşun.

Bu oyunun amacı, dünyayı kaos ekmeye istekli tehlikeli uzaylılardan, canavarlardan veya robotlardan kurtarmak için hedefe ulaşan her seviyeyi güvenli bir şekilde ve hedefinize en kısa sürede ulaşmak için tamamlamaktır. Dünyayı kuşatan tüm sorunlara çözüm bulabilecek misiniz?

Bu yeni özel oyun, ünlü çizgi film Ben 10'a dayanıyor, bir Amerikan çizgi film serisi ve Cartoon Network'te yayınlanan Ben 10 serisinin dördüncü bölümüdür.

Nasıl Oynanır?

Fare: Zıplamak için tıklayın/Daha yükseğe zıplamal için çift tıklayın.

Mobil: Atlamak için ekrana dokunun/Daha yükseğe zıplamak için ekrana iki kez dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.05.2021 16:00:42

Benzer Kategoriler:

Ben 10 Benten Bilgisayar CartoonNetwork CN Çizgi Film Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre EBA Engelli Fare ile Oynanan GameMonetize HTML5 Kaçınma Kiz10 Klasik Level Meb Mobil Mouse Online Oyun PC Platform Tablet Televizyon Toplamalı TRT Çocuk Tuzaklı TV Ücretsiz Zıplamalı

Orjinal Adı:

Ben 10 Omnirush

Ben 10 Tehlikeli Koşu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ben 10 Tehlikeli Koşu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu