Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
990
786 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Bina Yıkımı

Oyun Açıklaması:

Bina Yıkımı çeşitli piksel mozaiklerini yıkmak için testere kullanmanız gereken büyüleyici bir rahatlatıcı oyundur! Bu oyunda bir kovalı kırıcının sürücüsünü oynayacak ve duvarı yıkmak için makineyi kontrol edeceksiniz. Oyun kolay bir yıkım simülasyonu oyunudur, duvarı yıkarak ve kırıcınızı altın paralarla yükselterek çok fazla altın elde edebilirsiniz. Küçük tuğla duvarlarla başlayacaksınız ve ilerledikçe daha fazla tuğla ile seviyeler zorlaşacak. Oyun oldukça rahatlatıcı ve uzun bir günün ardından stres atmanıza yardımcı olabilir. Zaman sınırı yoktur, bu yüzden acele etmeyin ve oyunun tadını çıkarın. Ancak, oyunu bitirecek olan yakıtınız bitebilir. Bunu önlemek için, gaz bidonlarını toplayarak yakıt ikmalinizi düzenli olarak yenilemelisiniz. Ayrıca, yakıttan tasarruf etmek için seviyeleri hızlı bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.

Sadece dokunun ve kovalı kırıcınızı duvara yönlendirin ve onu yok etmeye başlayın!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

26.03.2023 00:09:38

Benzer Kategoriler:

1 Oyunculu 2023 Arcade Beceri Bina Bina Yıkma Duvar Fare ile Oynanan GameDistribution HTML5 Makine Tuğla Türkçe Ücretsiz Voodoo Yıkıcı Yıkım Yıkma Yok Edici Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Bucket Crusher

Bina Yıkımı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bina Yıkımı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu