Yapboz Oyunları
Oyun Sayısı
38
146 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Bozyap

Oyun Açıklaması:

Yapbozlar her yaştan insanın keyifle oynadığı asırlık bir oyundur.

Ücretsiz Bozyap bulmacalarımızı oynarsanız yemek masasının altında bir parça kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Doğadan, binalardan ve günlük hayattan sahneler içeren görseller kullanıyoruz. Bu, yetişkinlerin her gün oynayabileceği ücretsiz bir çevrimiçi yapboz oyunudur. Elbette yapbozlar da çok eğlencelidir!

Oyuna başlamadan önce kolay, normal veya uzman bulmacaları seçebilirsiniz. Zorluk ne kadar yüksek olursa o kadar çok parça olur. Bitmiş resmin önizlemesini görmek için sağ üst köşedeki göze tıklayabilirsiniz. Yapboz oyununuzu düzenlemek için gözün yanındaki tabloya tıklayarak parça düzenlemeleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Daha yakından bakmak isterseniz yakınlaştırma çubuğunu istediğiniz zaman kaydırabilirsiniz. Daha hızlı çözerseniz daha yüksek puan alacağınızı unutmayın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.01.2024 18:39:49

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bozyap Büyükler İçin Büyükler İçin Masa HTML5 Jigsaw Jigsaw Puzzle Masa Mouse ile Oynanan Online Parçalı Bulmaca Puzzle REKLAMSIZ Yapboz Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Jigsaw

Bozyap oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bozyap" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar