Kart Oyunları
Oyun Sayısı
88
216 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Briç

Oyun Açıklaması:

Ücretsiz briç oyunları oynamak, zaman geçirmenin ve biraz eğlenmenin harika bir yoludur. Ama aynı zamanda birçok oyuncumuz için bu, beyninizi rahatlatmanın ve temel motivasyonları geliştirmenin ideal bir yoludur. Aslına bakılırsa briç, oyuncularının zihinlerini keskin tutmalarına yardımcı olduğu için Olimpiyatlar tarafından tanınan bir oyundur.

En popüler oyunlarımızdan biri olan klasik briç oyunumuz sizi bilgisayarlı bir partnerle buluşturuyor. Daha sonra iki dijital rakibe karşı yarışırsınız, onlardan hileler kazanmak ve sözleşmeler kazanmak için savaşırsınız.

İyi şanslar ve çevrimiçi briç'in bu klasik versiyonunu beğeneceğinizi umuyoruz!

Briç, 52 kartlık normal bir deste kullanan ve iki kişilik takımlar halinde dört oyuncunun yer aldığı bir kart oyunudur. Çevrimiçi briç oynadığınızda sanal bir partnerle eşleştirilirsiniz ve sanal rakiplere karşı savaşırsınız.

Briç oyunlarının amacı rakiplerinizin elinden alarak puan kazanmaktır.

Klasik briç oyunu, bir takım üç maçın ikisini ("rubber" olarak bilinir) kazandığında sona erer, ancak kazanan takım sonunda en çok puana sahip olan takımdır; takımlar 100 veya daha fazla puan alarak sözleşme kazandığında oyunlar kazanılır.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.01.2024 21:49:17

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bedava Briç Büyükler İçin Kart Çevrimiçi HTML5 İskambil Kart Masa MSN REKLAMSIZ

Orjinal Adı:

Bridge Card Game

Briç oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Briç" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar