Zombi Oyunları
Oyun Sayısı
143
345 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Cadılar Bayramı: Motorlu Testere Katliamı

Oyun Açıklaması:

Microoyun'daki Cadılar Bayramı: Testere Katliamı oyunuyla cadılar bayramı eğlence festivali henüz bitmedi! Mezarlıktaki balkabağı canavarları büyük bir çete kavgası için geri döndü ve bu korkudan elinizde sadece motorlu testereyle hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. Çılgın bir balkabağı katliamına hazırlanın ve bu Cadılar Bayramı kabusunun bir sonraki seviyesinde hayatta kalın! Hazır mısın? Cadılar Bayramınız kutlu olsun ve Microoyun.com'un size sunduğu bu oyunu oynamanın tadını çıkarın!

Cadılar Bayramı: Motorlu Testere Katliamı şehrin büyülü canavar kabaklarla dolu olduğu bir aksiyon oyunudur. Motorlu testerenizi kullanın ve tüm düşmanları yok edin! Dairesel bir saldırı kullanın ve etraftaki tüm balkabaklarını indirin. Şehri özgür bırak ve bir kahraman ol!

Nasıl Oynanır?

WASD: Hareket
Fare: Etrafınıza bakın
Sol Fare Tuşu (Basılı tutun): Testere saldırısı
Sağ Fare Tuşu: Dönmeli saldırı
F (Basılı Tut + Nişan Al): Zıplayarak Darbe
Shift (Basılı tutun): Koşma
Boşluk tuşu: Zıpla

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.02.2024 19:53:55

Benzer Kategoriler:

3D Aksiyon Bal Kabağı Cadılar Bayramı GoGoMan Hayatta Kalma Hayatta Kalma Korkusu HTML5 igroutka Kan Motorlu Testere Öldürme REKLAMSIZ Survival Şiddet Tek Kişilik Testere Yandex Yasaksız Yaşayan Ölü Zombi Zombi Öldürme Zombie

Orjinal Adı:

Halloween Chainsaw Massacre

Cadılar Bayramı: Motorlu Testere Katliamı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Cadılar Bayramı: Motorlu Testere Katliamı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu