Dev Kamyon Oyunları
Oyun Sayısı
58
2.668 oynanma
77 6

Oyunun Adı:

Canavar Kamyon Yük Taşıma

Oyun Açıklaması:

Alacakaranlıkta bir ormanda kargo teslimatı yapın! Profesyonel bir taşıyıcı olarak, işiniz her öğenin hedefine mükemmel durumda ulaşmasını sağlamaktır. Çok hızlı olursanız veya kaza yaparsanız kutuları kaybedersiniz. Canavar Kamyon ile yük taşımak için gaza bas!

Amacınız basit: Her seviyenin sonunda bitiş çizgisine giderken hiçbir kutunun düşmesine izin vermeyin. Tüm kutuları teslim etmek için tepelik ve ormanlık arazide düzenli olarak yukarı ve aşağı doğru kamyonu sürün. Tüm 24 seviyeyi geçip 72 yıldızın hepsini kazanabilir misiniz?

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları kullanın veya  kontrollere dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.02.2019 15:03:10

Benzer Kategoriler:

2019 Araba Beceri Canavar Kamyon Denge Dev Kamyon Dev Teker Erkek GameDistribution HTML5 iqralar Kamyon Kargo Kargo Kamyonu Kargo Sevkiyatı Kargo Taşıma Levelli Mobil Monster Truck Oyun Oynamak İstiyorum Qkygames SilverGames Sürüş Tablet Taşıma Taşıma Kamyonu Taşıyıcı Teslimat Teslimat Arabası Teslimat Kamyoneti Teslimat Kamyonu TryArcade Yük Yük Arabası Yük Kamyonu Yük Taşıma Yük Taşıma Kamyonu

Orjinal Adı:

Monster Truck Forest Delivery

Canavar Kamyon Yük Taşıma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Canavar Kamyon Yük Taşıma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu