Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
295
2.902 oynanma
90 3

Oyunun Adı:

Candy Crush Saga

Oyun Açıklaması:

Ekstra yapışkan bulmacaların üstesinden gelmek için güçlendiricileri akıllıca kullanarak art arda 3 veya daha fazla şekeri eşleştirerek hareketlerinizi planlayın! Çikolatayı patlatın ve binlerce seviyede tatlı şekerleri toplayın, daha fazlasını arzulamanız garanti!

Candy Crush Saga'yı oynayın ve bu ilahi bulmaca macerasında yüzlerce seviye arasında geçiş yapın ve eşleştirin. Lezzetli ikramlarla dolu çevrimiçi bir oyunda Tiffi ve Mr. Toffee'ye destansı yolculuklarında katılın! Şimdiye kadarki en tatlı oyun değil mi?

Tatlı şekerleri hareket ettirerek bugün Candy Crush Saga oynamaya başlayın. Şimdi Microoyun.com sizlere Orijinal Candy Crush oyununu ücretsiz ve online olarak oynama fırsatı sunuyor. Hadi daha ne bekliyorsunuz, şekerleri eşleştir ve patlat!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.06.2021 12:57:15

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Android Bağımlılık Yapan Bayan Bilgisayar Bulmaca Candy Crush Candy Crush Saga Çocuklar için Eşleştirme Eğlenceli En Popüler Engellenmemiş Eşleme Eşleştirme GameMonetize Gündelik Hergün Oynanan Herkes İçin HTML5 iOS İphone Kadın King.com Laptop Level Level Atlamalı Masaüstü Mobil Mouse ile Oynanan Online Orijinal PC Seviye Şeker Şeker Eşleştirme Tablet Telefon Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Üçleme

Orjinal Adı:

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Candy Crush Saga" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar