Yapboz Oyunları
Oyun Sayısı
35
999 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Cesur Köpek Pat Yapboz

Oyun Açıklaması:

Eğlenceli Cesur Köpek Pat Yapboz oyununu oynayın ve kaç tane tamamlayabileceğinizi görün. Tüm parçaları eşleştirip tüm resimleri görebilir misin? Cesur Köpek Pat Yapboz birden fazla karodan oluşan resimli bulmacaları birleştirmeniz gereken eğlenceli bir çizgi film yapboz oyunudur. Oynaması kolay ve zevkli olan renkli çizgi film görüntülerine sahiptir. Desen şeffaftır ve fayanslar dışarıda bulunur. Onları içine sürükleyin ve doğru noktalara yerleştirin. Sonunda tüm karolar kendi noktalarına yerleştirilmelidir! Çocuklar bu oyunu oynamayı çok ister.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.06.2021 15:41:57

Benzer Kategoriler:

Anaokulu Anaokulu Öğrenme Anaokulu ve Okul Öncesi için Şekil Tanıma Etkinlik Boomerang TV BoomerangMena Bozyap Bulmaca CartoonNetwork Cesur Köpek Pat CN Çizgi Film Çocuklar İçin Çocuklar için Bulmaca Eğitici Eğitsel Evcil Hayvan Gombis Hayvan HTML5 Jigsaw Jigsaw Puzzle Kızlar İçin Köpek Kreş Okul Öncesi Okul Öncesi Çalışma Sayfaları Okul Öncesi Öğrenme Pat the Dog Pet Şekil Tanıma Yapboz

Orjinal Adı:

Pat the Dog Jigsaw Puzzle

Cesur Köpek Pat Yapboz oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Cesur Köpek Pat Yapboz" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu