Kamyon Oyunları
Oyun Sayısı
98
436 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Çiftçilik Görevleri 2023

Oyun Açıklaması:

Çiftçilik Görevleri 2023 oyunuyla bu kez simülatör macerası, çeşitli çiftçilik ve ağır inşaat ekipmanlarının bulunduğu devasa bir köyde başlıyor. Oyun serbest sürüş, yarış ve görevler gibi çeşitli oyun modlarından oluşur. Oyunun hemen hemen her modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modlarda oynayabilirsiniz. Görev modu, ağır inşaat makineleriyle görev taşımak gibi eğlenceli görevlerden oluşuyor. Yarış modunda inşaat makineleri arasında bir yarışa katılacak ve rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacaksınız. Oyun modunu seçin ve devasa tarım kasabasında çeşitli araçlarla oynamaya başlayın!

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu:
Hareket: WASD
El freni: Boşluk Çubuğu
Geriye bakın: T
Kamerayı değiştir: C
Sıfırla: R

2. Oyuncu:
Hareket: Ok Tuşları
El freni: P
Geriye bakın: L
Kamerayı değiştir: K
Sıfırla: U

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.01.2024 20:02:38

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu 2023 3 Boyutlu 3D 3D Traktör Araba Car Çiftçi Çiftçilik Çiftlik Çocuk Görev Hayvan Hayvan Taşıma HTML5 igroutka İki Kişilik Kamyon Kasaba Köy MAŞIN Online REKLAMSIZ Sürüş Traktör Traktör Simülatörü Traktör Sürme Twoplayergames Unity

Orjinal Adı:

Farming Missions 2023

Çiftçilik Görevleri 2023 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çiftçilik Görevleri 2023" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu