Yılan Oyunları
Oyun Sayısı
32
2.586 oynanma
88 3

Oyunun Adı:

ClassicSnake.io

Oyun Açıklaması:

Şimdi IO tarzında klasik nokia yılan oyununun tadını çıkarın, diğer oyuncularla eşleşmeye başlamak için oyuna tıklayın. Yılanı öldürmek için 4 yöne doğru hareket ettirin. Diğer oyunculara üstünlük sağlamak için güçlendirmeleri topla. Başkalarını yiyerek büyüyün ve evin büyük yılan ustası olun. Çok oyunculu bir dünyada sınıf ve retro temalı yılan oyunu. Yiyecekleri yiyin ve diğer oyuncuları size bulaştırmaya ve kandırmaya çalışırken yılanınızı büyütün. En büyük yılan gerçek zamanlı liderlik tablosunun tepesinde görünecek. Sunucudaki en iyi oyuncu olmaya çalışırken büyümeye devam edin. ClassicSnakes.io, piksel yılanını kontrol ettiğiniz ve yiyecek toplama alanında dolaşmanız gereken dünyaca ünlü yılan oyununun bir versiyonudur. Orijinal yılan oyunu gibi, yılanınızı daha uzun büyütmek için yiyecek toplamak zorundasınız, bu da oyun puanınızı arttırır. Klasik oyunların hayranı? IO oyunlarının hayranı? Artık söyleme, bu harika Klasik Yılan io çok oyunculu online oyununu oynayın ve ekrandaki en büyük yılan olmaya çalışın. Nasıl oynanır? Yılanı 4 yönde kontrol etmek için oklarınızı veya WASD tuşlarını kullanın ve artırmak için sol tıklamayı kullanın. Tıpkı eski yılan oyunu gibi, sadece dünyanın her yerinden birçok oyuncu ile birlikte. Büyümek için küreleri yiyin ve kürelerini daha da büyümek için kendi yollarına çekerek diğer yılanları öldürün. Ancak bu baskıda zorluk artar, çünkü hareket ederken sadece vücudunuzdan kaçınmak zorunda kalmazsınız, aynı zamanda yiyecek toplayan diğer yılanlardan kaçınmanız gerekir. Diğer bir serin faktör ise artırma düğmesi, bunu kullanarak süper hızlı hareket edebilirsiniz, ancak sonuç olarak uzunluğu azaltabilirsiniz. Klasik yılanlar IO ile iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Yılanı hareket ettirmek için kaydırın veya Ok Tuşları/WASD.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.03.2019 22:00:01

Benzer Kategoriler:

2019 Arcade Atari Büyüme Çok Oyunculu GameDistribution HTML5 IO iqralar Klasik Meb Mobil Multiplayer Nokia Online Solucan Tablet Yeme Yılan

Orjinal Adı:

ClassicSnake.io

ClassicSnake.io oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"ClassicSnake.io" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar