Tuhaf Oyunlar
Oyun Sayısı
87
2.645 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

COVID-19

Oyun Açıklaması:

COVID-19 insanlar ve coronavirus hakkında eğlenceli bir tarayıcı oyunudur. Burada da tuvalet kağıdı toplayabilmeniz için bir oyun yaptık. Ancak sadece bu koronavirüs ile enfekte olmayacaksınız. Doktoru yakalamanız gerekecek. Öksürük, kusma ve yarasalarla dolu bir dünya! Oyunda 4 çeşit insan vardır. Sağlıklı insan: Haritada yürüyebilir veya koşabilir ve doktor veya katil olmak için bir dezenfektör veya yarasa arayabilir. Koronavirüs ile enfekte: Öksürebilir ve kusabilir ama koşamaz. Görev mümkün olduğunca çok insana bulaşmak veya bir doktor bulmak ve iyileşmektir. Doktor elinde bir dezenfektan ile bir oyuncu. Dezenfektan dışarı fırlayıp etrafta dolaşabilir. Görev mümkün olduğunca çok sayıda koronavirüs ile enfekte olmaktır. Katil bir topa vuran oyuncu. Dövmek ve koşmak. Görev mümkün olduğunca çok sayıda enfekte öldürmek. Enfekte edilen coronavirüs her bir eylem belirli bir miktar sağlık kaybeder, onu yenilemek için tuvalet kağıdı toplamak gerekir.

Nasıl Oynanır?

Fare: Hareket
Sol Fare Düğmesi: Saldırı
Sağ Fare Düğmesi: Hızlandırma

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.04.2020 10:54:55

Benzer Kategoriler:

Browser Bulaştırma COVID-19 Çok Oyunculu Dezenfektan GameMonetize Garip HTML5 IO İnsan İnsanlar Komik Koronavirüs KSGames Kusma Mikrop Multiplayer Online Öksürme Pandemi Pandemik Salgın Tarayıcı Toplamalı Tuhaf Tuvalet Kağıdı Virüs Virüs Salgını

Orjinal Adı:

CoronaVirus19

COVID-19 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"COVID-19" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar