Helikopter Oyunları
Oyun Sayısı
46
30.017 oynanma
81 59

Oyunun Adı:

Dengeli Helikopter

Oyun Açıklaması:

Helikopter Oyunu denge ve zamanlamanın klasik bir oyunudur. Yani uçabileceğini mi düşünüyorsun? Pek emin olma! Orası oldukça tüylü oluyor, bir kez yerçekimi ile savaşıp bir X ve Y ekseni ile karşı karşıya kaldığınızda uçmanın kuşlar için olduğunu fark edebilirsiniz. Retinalarını keskinleştir ve parmak eklemini kır. Hızınıza göz kulak olun, altimetrenizi izleyin, yuvarlanmayın, fazla ısınmayın, engellerden kaçının ve daha zor, daha hızlı ve daha imkansız hale gelen bir dizi f seviyesine girerken turboyu sürdüğünüzde serin kalmaya çalışın geçmek. Gevşek kuş gibi bir oyun oynamanın zor olduğunu düşünüyorsanız, neden bahsettiğinizi bilmiyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir fikrin yok. Bu sizi kırmak, sinir bozmak ve korkutmak için tasarlanmış bir doğrama oyunudur. Sadece en fazla irade demirine sahip en güçlü pilotlar ve en sert kalpler bu engel kurslarına katılabilir, navigasyon yapabilir ve yaşayabilir! Oyunun kendisini ne kadar uzun süre geride bırakabileceksiniz? Arkadaşlarınızdan daha uzun süre hayatta kalmak için onu yenebilir misiniz? Vaktinizi sadece çeyrek yaşlarında biri tarafından yarı yarıya kesilen tüm sıkı çalışmalarınızı görmek için yüksek bir skor yaparak saatler geçirir misiniz? Evet kesinlikle. Bu helikopter oyununun laneti. Bol şanslar.

Nasıl Oynanır?

Helikopter gücü için Sol Fare Düğmesini kullanın.

Helikopteri yönlendirmek için farenizi kullanın. Her aşamada başarılı bir şekilde gezinmek için farenin sol düğmesine tıklayın ve düşme oranını taktiksel olarak zamanlamaya çalışın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.01.2010 00:00:00

Benzer Kategoriler:

2020 AddictingGames Arcade Beceri Çılgın Helikopter Engelli Eski Fare Becerisi Flash Güncel Helikopter Helikopter Pilotu HTML5 Mesafe Micro Mini Modern Mouse Mouse ile Oynanan Pilot Uçuş Yetenek

Orjinal Adı:

Helicopter Game

Dengeli Helikopter oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Dengeli Helikopter" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu