Yemek Oyunları
Oyun Sayısı
82
3.348 oynanma
71 8

Oyunun Adı:

Donmuş Yoğurt Dükkanı

Oyun Açıklaması:

Donmuş Yoğurt Dükkanını yönet ve FroYo Bar'da donmuş bir yoğurt imparatorluğu kur! İşletmenize plajda küçük bir el arabasıyla başlayın ve el yapımı yoğurt tatlıları satın. Müşteriler sipariş verirken, bardakları hazırlayın ve bitmiş yoğurdu lezzetli ikramlarla süsleyin. Müşterilerinizi bekletmeyin ve daha fazla ipucu kazanmak için siparişleri yerine getirirken emin olun! Ekipmanlarınızı yükseltin ve adım adım işinizi geliştirin. Başarılı bir kariyer yapabilir misin?

Nasıl Oynanır?

Yiyecekleri oluşturmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.06.2019 00:28:47

Benzer Kategoriler:

Bar Bar İşletme Bar Yönetimi Bar Yönetme Bedava Dondurma Dondurma Dükkanı Dondurmacı Donmuş Yoğurt Dükkan Dükkan İşletme Dükkan Yönetimi Dükkan Yönetme En Güzel Kız Famobi FroYo Functu Geliştirmeli Gıda HTML5 iqralar İş Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Mağaza Mağaza İşletme Mağaza Yönetme Meb MSN Müşteri Para Para Kazanma Pişirme Simülasyon Türkçe Y8 Yaz Yemek Yemek Pişirme Yemek Servisi Yemek Yapma Yiyecek Yoğurt Yönetim Yönetme Yükseltme

Orjinal Adı:

FroYo Bar

Donmuş Yoğurt Dükkanı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Donmuş Yoğurt Dükkanı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar