Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
298
1.862 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Elmasa Hücum

Oyun Açıklaması:

Şimşek kadar hızlı ol ve aynı renkteki mücevherlerden kombinasyonlar yap! Bu aksiyon dolu 3'lü eşleştirme oyununda yüksek bir puan kazanabilir misin?

Elmasa Hücum (Diamond Rush) - Şimdiye kadarki en hızlı 3'lü Eşleştirme Oyunu!

Orijinal HTML5 oyun klasiği Jewelish'in çarpıcı halefi. Daha büyük, daha iyi, daha hızlı ve çok daha güzel. Ama bu harika bulmaca oyunu nasıl oynanır ve bir Mücevher Yıldızı nasıl olunur?

1. Mücevherleri en az üçünü bir araya getirmek için kaydırın.
2. Olabildiğince çabuk tekrarlayın!
3. 60 saniyeniz var. Baskı yok.

Elmasa Hücum (Diamond Rush), mücevherleri patlatmak ve en yüksek puanı almakla ilgili 60 heyecan verici saniyedir. 3 veya daha fazlasını eşleştirmek için parmağınızı kaydırarak mücevherleri değiştirin. Aynı anda ne kadar çok benzer mücevher bağlarsanız o kadar iyi olur. Çünkü bu size daha fazla puan kazandıracak ve belirli bir yeteneğe sahip özel bir mücevher alacaksınız. Bu size daha da fazla puan kazandıracak!

Hangi yetenekler diğe soruyorsanız? Şuna bakın:

3 mücevheri yok et:
Sadece puan alırsınız, başka bir şey değil. Dürüst olalım. Bu hiç de bir meydan okuma değil. Gözleri bağlı bir maymun bunu yapabilirdi.

Sırayla 4 mücevheri yok et:
Şimdi konuşuyoruz! eğlence burada başlıyor. Sırayla 4 mücevheri yok ederseniz, doğrudan yanındaki tüm taşları silecek özel bir bomba mücevheri alacaksınız.

Sırayla 5 mücevheri yok et:
Profesyonel seviye burada! Evrensel bir süper harika mega mücevher alacaksınız. Bu mücevheri başka birine kaydırırsanız, bu rengin tüm mücevherleri patlayacak. BAAAAM! Aynen böyle.

L şeklini veya T şeklini yok edin:
Toplamda beş mücevherden oluşan bir “L” veya “T” şeklinde oluşturulmuş mücevherleri yok etmeyi başarırsanız, ortaya çıkan güçlendirme, tüm mücevherleri çapraz olarak zaplayacak bir elektro mücevherdir. Çok yararlı.

Büyük puanlar kazanmak istiyorsanız bu tekniklerde ustalaşmanız gerekecek. Elmasa Hücum sizden sadece iki şey ister: eğitimli bir göz ve çok hızlı bir parmak. Ama unutmayın: Bir kez başladınız mı, gerçek bir mücevher manyağı olmanız muhtemeldir!

Özellikleri:
- Yüksek Skor Oyunu.
- 3 mükemmelliği eşleştirin.
- Harika ses ve görseller.
- Güç kaynağını çalıştırın.
- HTML5 Bulmaca oyunu.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.10.2021 23:30:09

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Bejeweled Bilgisayar Büyükler İçin Can Sıkıntısı Değerli Taş Dokunmatik Dokunmatik Ekran Eğlenceli Elmas Engellenmemiş Eşleme Eşleştirme GameSnacks Gem Gem Swap Gems Swap HTML5 Jewel Kadın Klasik Klasik Bulmaca Mobil Mouse ile Oynanan Mücevher Mücevher Eşleştirme Online PC REKLAMSIZ Stres Atma Takas Telefon Üçleme Yetişkin Yetişkinler İçin Zaman Geçirici Zaman Geçirme Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Diamond Rush

Elmasa Hücum oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Elmasa Hücum" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar