Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
326
1.309 oynanma
78 3

Oyunun Adı:

Elmayı Yakala

Oyun Açıklaması:

Fizik tabanlı bulmaca oyunu Elmayı Yakala'da, maceracı bir küçük kirpiyi çeşitli zorlu seviyelerde yönlendirmek sizin görevinizdir. Her seviyenin amacı, kirpinin tüm elmaları toplamasına yardımcı olmaktır. Bu lezzetli elmalara ek olarak, yeni seviyelerin kilidini açmak ve puanınızı en üst düzeye çıkarmak için olabildiğince çok yıldız toplamak da önemlidir. Her seviyede algınız test edilecektir. Balonlar, vantilatörler, tüpler, tahrip edilebilir kasalar ve bazı dost canlısı hayvanlar gibi çeşitli yararlı eşyalarınız ve ekipmanlarınız var. Tüm elmalara ve yıldızlara ulaşmak için bu öğeleri stratejik olarak kullandığınızdan emin olun.

Nasıl Oynanır?

Oynamak için Fareyi kullanın.

Bu bulmaca oyunundaki kirpi acıkmış ve elmayı yakalamak için yardımınıza ihtiyacı var.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2021 21:30:09

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2D Akıllı Telefon Android Balon Bedava Beyin Bilgisayar Bulmaca Çocuk Çocuklar için Bulmaca Çocuklar için Fizik Çocuklar için Zeka EBA Elma Fare ile Oynanan Fizik Fizik Tabanlı Fizik Tabanlı Bulmaca GameMonetize Hayvan HTML5 iOS iqralar Kirpi Levelli Mantık Masaüstü Meb MentalUP Mobil Online Oyun Oyunlar Tablet Telefon TRT Çocuk Tüp Vantilatör Yakalama

Orjinal Adı:

Catch The Apple

Elmayı Yakala oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Elmayı Yakala" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu