Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
138
389 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Hastane Koşuşturması

Oyun Açıklaması:

Hastane Koşuşturması yoğun bir hastanenin sorumluluğunu üstlendiğiniz bir yönetim simülasyon oyunudur. Hastaları kabul edin ve tedavileri için çeşitli makineler aracılığıyla onlara rehberlik edin. Makinelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için kaynakları etkili bir şekilde yönettiğinizden emin olun!

Hastane Koşuşturması oyununda ilerledikçe personelinizi ve yeteneklerinizi genişletmeye yetecek kadar para kazanacaksınız. Doktorları, işçileri ve resepsiyon görevlilerini işe alabilir ve yükseltmeler yoluyla onların beceri ve yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Nihai hedefiniz, olağanüstü bakım sunarak hastalarınız arasında yüksek bir mutluluk çıtasını korumaktır. Zorluğu göğüslemeye ve gelişen bir hastane ortamı yaratmaya hazır olun!

Nasıl Oynanır?

1 Oyuncu Modu
WASD veya Ok Tuşları: Hareket
Sol tıklama: Oyun içi düğmelerle etkileşim kurun

2 Oyuncu Modu
1. Oyuncu - WASD: Hareket
2. Oyuncu - Ok Tuşları: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.02.2024 21:17:18

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu 3D 4399 Acele Acele Etme Arkadaşımla Oynayabileceğim Doktor Hasta Hasta Bakma Hasta Taşıma Hasta Tedavi Etme Hastaları Kurtarma Hastalık Hastane Hastane İşletme Hastane Yönetimi Hastane Yönetme HTML5 İki Kişilik İş İşçi İşletme İzometrik Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Koşuşturma Koşuşturmaca REKLAMSIZ Simülasyon Tedavi Tedavi Etme Telaş Yandex Yönetim Yönetme

Orjinal Adı:

Hospital Hustle

Hastane Koşuşturması oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hastane Koşuşturması" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu