Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
485
1.499 oynanma
79 4

Oyunun Adı:

Homescapes

Oyun Açıklaması:

Homescapes'e hoş geldiniz! Uşak Austin'in harika ailesinin malikanesine huzur ve rahatlık getirmesine yardım edin. İçeri girin, kapıdan girdiğiniz andan itibaren maceralar sizi bekliyor! Bu bir macera bulmaca oyunudur. Orta yaşlı adamın sevgilisi soyulmuş, pek çok ayrıntılı tuzağın bulunduğu bir bahçeye hapsedilmiştir. Hangi kapıların açık olduğunu dikkatlice seçin. Her seçim hayatınızı belirleyecek. Tehlikeli aletlerden kaçının, soyguncuları ve köpekleri öldürün. Bu zavallı adama sevgilisini kurtarması için yardım edin!

Nasıl Oynanır?

Kapıları açmak için tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.05.2021 22:31:11

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Bulmaca 3D Macera Aksiyon-Bulmaca Aksiyon Aşk Bulmaca Çocuklar için Bulmaca Çocuklar İçin Eğlenceli EBA Eğlenceli Engellenmemiş Engelsiz Fare ile Oynanan GameMonetize Homescapes HTML5 Kapı Kapı Açma Kapılar Kızlar İçin Eğlenceli Kurtarıcı Kurtarma Macera-Bulmaca Macera Mantık Mantık Bulmacaları Mantıksal Meb Online Oyunlar PC Sevgili Sevgililer Günü Tıklama Tıklamalı TRT Çocuk Ücretsiz Yardım Yardım Etme Yasaksız

Orjinal Adı:

Homescapes

Homescapes oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Homescapes" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar