Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
681
358 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Işık Kürelerini Bağlama

Oyun Açıklaması:

Işık Kürelerini Bağlama, renkli neon toplarını birleştirmek için uğraş verdiğiniz büyüleyici ve rahatlatıcı bir çevrimiçi bulmaca oyunu. Işığı ortaya çıkarın.

Noktaları tahtadan temizlemek için birleştirirken yolun aydınlanmasını izleyin. Benzer renkli noktaları birleştirmek ve puan toplamak için yan yana, yukarı aşağı ve çapraz olarak hareket edebilirsiniz. Ekstra puanlar ve ekstra hareketler için çiçeklerin, takviyelerin ve özel kürelerin arasından çizim yapın. Tahtayı aydınlatın!

Büyüleyici bir çevrimiçi bulmaca oyunu olan Işık Kürelerini Bağlama'da (Lumeno) büyülü bir ışık ormanına girin. Lumeno'da aynı renkli noktalar arasında bağlantılar çizersiniz. Mümkün olduğu kadar çok noktayı birleştirmek için yukarı, aşağı, sola, sağa ve çapraz hareket ettirin. Daha uzun bağlantılar yapmak için tahtanın etrafında zikzak çizmekten korkmayın. Ne kadar çok küre bağlarsanız o kadar çok puan kazanırsınız!

Kaç hamleniz kaldığına dikkat edin. Bittiğinde oyun biter! Kürelerinizi parlayan çiçeklerle eşleştirerek daha fazla hamle kazanabilirsiniz. İçinde görüntülenen sayı, çiçeği temizlemek için kaç küreyi birleştirmeniz gerektiğini gösterir. Yeterli küre içermeyen bir bağlantı için kullanırsanız çiçeğin rengi değişecektir. Temizlendikten sonra, size daha fazla hamle kazanma şansı veren yeni bir çiçek belirir.

İleriye doğru biraz yardıma ihtiyacınız varsa Lumeno'da size avantaj sağlayacak Yeniden Renklendirme, Yükseltme, Karıştırma ve Güç Perileri gibi bir dizi yararlı güçlendirici bulunur. Oynarken yön güçlendirmeleriyle de karşılaşacaksınız. Bir satırın, sütunun veya 3x3'lük alanın tamamını temizlemek için aralarına bir çizgi çizin. Efekt, çizginizi sonlandırdığınız satıra, sütuna veya küreye uygulanacaktır.

Ne kadar uzağa giderseniz Lumeno o kadar zorlaşır. Boss Ball'a ulaşmak için küreleri mümkün olduğunca verimli bir şekilde bağlamanız gerekecek. Seviye atlamak için temizleyin!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.01.2024 15:45:20

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Anneler İçin AOL Arkadium Bağımlılık Bağlantı Birleştirme Bulmaca Eşleştirme HTML5 Işık Kadın Klasik Küre Mouse ile Oynanan Neon Nokta Nokta Bağlama Nokta Bağlantısı Online Pogo REKLAMSIZ Renkli Top Üçleme Yahoo

Orjinal Adı:

Lumeno

Işık Kürelerini Bağlama oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Işık Kürelerini Bağlama" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu