Giydirme Oyunları
Oyun Sayısı
132
3.374 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kawaii Chibi Oluşturucu

Oyun Açıklaması:

Anime veya manga hayranları bu avatar yaratıcısı oyununa bayılacak! Kawaii, Japonca'da sevimli anlamına gelir ve Chibi de temel olarak küçük anlamına gelir ve elde ettiğiniz de budur: küçük karakterlere sahip bir elbise giydirme oyunu ve tam bir zekâ yükü.

Milyonlarca olası stil ve kombinasyon olduğundan, tek sınır yaratıcılığınızdır. Saç stilleri, çeşitli kıyafetler, vücut stilleri, aksesuarlar ve arka planlar gibi farklı kategorilerden birini seç ve en sevdiğin erkek veya bayan Chibi'yi tasarla. Renk paleti size küçük karakterinizi daha da kişiselleştirme ve saçları ve diğer eşyaları iki farklı renkle renklendirme seçeneği sunar.

Daha gerçekçi bir görünüm elde etmek ya da sevimli fantastik kahramanları bir araya getirmek - hepsi sizin tercihiniz ve hayal gücünüzle ilgili. Biraz ilham almanız gerekiyorsa, rasgele düğmesine basın ve oyunun sizin için ürettiği tuhaf ve harika kombinasyonlara hayret edin! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.07.2019 11:00:23

Benzer Kategoriler:

Anime Avatar Ay Savaşçısı Bebek Giydirme Chibi Çizgi Film Çizgi Roman Doll Dünyanın En Güzel Giysi Giydirme Famobi Giydirip Süsleme Giydirme Giysi Giydirme HTML5 Japon KawaiiGames Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Makyaj Manga Oluşturucu Oyuncak Bebek Saç Saç Modeli Saç Yapma Sailor Moon

Orjinal Adı:

Kawaii Chibi Creator

Kawaii Chibi Oluşturucu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kawaii Chibi Oluşturucu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar