Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
322
19.648 oynanma
78 10

Oyunun Adı:

Kedi Kuvvetleri

Oyun Açıklaması:

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu: Kedi Kuvvetleri için şimdiye kadar yapılmış en iyi dalış ve atış oyunlarından biri diyebiliriz. Kedi Kuvvetleri oyunundaki amacımız denizaltında bulunan küçük yavru kedileri ve denizaltının komutanını saldırgan deniz canlılarına karşı korumak. Bu vahşi deniz canlıları sürekli olarak sizin denizaltınıza karşı saldırıya geçecekler. Ürpertici köpekbalıkları, mutasyona uğramış balıklar ve daha fazlası size acımasızca saldıracak. Filonuzu korumak için en iyi taktikleri uygulamaya çalışın. Kabarcıkları toplayarak ihtiyacınız olan gelişmiş denizaltıları satın almak için uğraş verin. Eğlenin ve arkadaşlarınıza bu oyunu paylaşın. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Oynamak için farenizi kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.09.2014 01:40:43

Benzer Kategoriler:

Ateş Etme Atış Balık Dalış Deniz Denizaltı Denizaltını Koru Denizaltını Savun Gemi Gerçek Zamanlı Strateji GZS Hayvan Kedi Kedi Yavrusu Koruma Kuvvet NowGamez Nyan Cat Ordu Savunma Sevimli Strateji Su Taktik Yavru Kedi

Orjinal Adı:

Nyan Force

Kedi Kuvvetleri oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kedi Kuvvetleri" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu