Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
975
715 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kek Kesmece

Oyun Açıklaması:

Kek Kesmece nefis pastaları dilimlemek için zorlu bir oyundur! Lezzetli kekler ve pastaları dilimleyen süper bir ninja olmak ister misiniz? Bu oyunda bu nefis yiyecekler havaya fırlatılacak ve amacın onları yere düşmeden önce kılıcınla hızlıca kesmek! Hatta hiçbirinin dilimlenmeden düşmesine izin vermeyin! Daha sonra bombalar yiyeceklerle birlikte yüzecek, ancak bombayı kesmemeye çalışın, aksi takdirde patlayacak! Usta kek dilimleyici olun ve zamanı dondurmanıza veya daha fazla puan için dilimlemenize yardımcı olacak bazı güçlendiricilerin kilidini açın!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.10.2021 10:10:55

Benzer Kategoriler:

Arcade Beceri Bıçak Çocuklara Göre Dilim Dilimleme Dilimlemece Doğrama Dokunmatik Ekran Fare Becerisi Fruit Ninja GameSnacks HD HTML5 Katana Kek Kesme Kesmece Kılıç Kızlar İçin Klasik Maus Mausla Oynanan Meyve Dilimleme Meyve Kesme Meyve Kesmece Ninja Online Oyunlar Pasta REKLAMSIZ Tek Kişilik

Orjinal Adı:

Cake Slice Ninja

Kek Kesmece oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kek Kesmece" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu