Kart Oyunları
Oyun Sayısı
88
183 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kırk Haramiler Solitaire

Oyun Açıklaması:

Kırk Haramiler Solitaire, her yaştan solitaire meraklıları için mükemmel olan klasik bir kart oyunudur. Bu, klasik Solitaire'in çift katlı bir oyunudur.

4 değil 8 deste oluşturmak için kartları sıralayın. Bu oyunun bitmesi biraz zaman alabilir.

Kolay ya da zor seviyede Kırk Haramilere "Açıl Susam Açıl" deyin.

Kırk Haramiler Solitaire oldukça zor olduğu bilinen ve sabır gerektiren bir kart oyunudur. Bu yüzden onu iki zorluğa ayırdık. KOLAY veya ZOR zorluk arasında seçim yaparak Kırk Haramiler Solitaire oyununa başlayın. EASY modunda, aynı türden solitaire kartlarını bir birim halinde hareket ettirebilirsiniz: örneğin, aynı türden K, Q, J ve 10'u bu sırayla birlikte hareket ettirilebilir. Ayrıca stoklarınız bittiğinde tekrar inceleyebilirsiniz. HARD modu, orijinal Kırk Haramiler kurallarına uyduğu için daha da fazla sabır gerektirir: her destenin yalnızca en üstteki kartını hareket ettirebilirsiniz ve desteden yalnızca bir kez geçebilirsiniz. Bir zorluk seçtikten sonra daha ayrıntılı kurallar için menüdeki "Yardım" bölümüne göz atın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.12.2023 22:48:39

Benzer Kategoriler:

Arkadium Büyükler İçin Büyükler İçin Kart Engellenmemiş HTML5 Kart Online REKLAMSIZ Solitaire Zor

Orjinal Adı:

Forty Thieves Solitaire

Kırk Haramiler Solitaire oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kırk Haramiler Solitaire" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar