Araba Yarışı Oyunları
Oyun Sayısı
75
759 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kısa Mesafeli Araba Yarışı

Oyun Açıklaması:

Kısa Mesafeli Araba Yarışı (Drag Race FRVR) oyununda motorlarınızı hızlandırmaya ve biraz lastik yakmaya hazır olun! Bu heyecan verici yarış oyunu, yüksek hızlı drag yarışlarında diğer oyunculara karşı rekabet etmenizi sağlar. Arabanızı seçin, beğeninize göre özelleştirin ve ardından becerilerinizi göstermek için piste çıkın.

Bu hızlı tempolu yarış oyunu, düz bir yolda diğer yarışçılara karşı yarışırken sürüş becerilerinizi test edecek. Tam doğru zamanda vites değiştirmek için reflekslerinizi ve zamanlamanızı kullanın ve rekabette öne geçmek için arabanızın tüm gücünü serbest bırakın. Her zaferde, aracınızı yükseltmek ve yeni pistlerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz nakit ve deneyim puanları kazanacaksınız.

İster tecrübeli bir yarış profesyoneli olun ister bu türe yeni başlayan biri olun, Kısa Mesafeli Araba Yarışı Drag Race FRVR sonsuz saatler süren yüksek oktanlı eğlence sunar. Basit tek dokunuşlu kontroller ve bağımlılık yapan oynanış ile Kısa Mesafeli Araba Yarışı, hızlı arabaları ve kıyasıya rekabeti seven herkes için mükemmel bir oyundur.

Peki ne bekliyorsun? Hız kazanmak ve rakiplerinizi toz içinde bırakmak için gaz pedalına basın ve tam zamanında vites değiştirin. Gaz pedalını kökle ve bugün yarışmaya başla!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.04.2023 12:02:08

Benzer Kategoriler:

Araba Araba Yarış Araba Yarışçısı Araba Yarışı Araba Yarışları Arcade Bing Çocuklar için Araba Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar için Yarış Dokunmatik Ekran Drag Drag Yarışı Eğlenceli Eğlenceli Araba Erkek FRVR Geliştirmeli Geliştirmeli Araba HTML5 Kalkış Yarışı Mouse ile Oynanan MSN REKLAMSIZ Spor Spor Araba Spor Araba Yarışı Tek Dokunuş TRT Çocuk Ücretsiz Yarış Yarış Arabaları Yarış Arabası Yarışçı Yükseltmeli Yükseltmeli Araba Zamanlama

Orjinal Adı:

Drag Race

Kısa Mesafeli Araba Yarışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kısa Mesafeli Araba Yarışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu