Araba Yarışı Oyunları
Oyun Sayısı
73
1.477 oynanma
67 5

Oyunun Adı:

Kizi Ufak Yarış Arabaları Yarışı

Oyun Açıklaması:

Motorlarınızı çalıştırın ve KIZI KART dünyalarında yarışın. Kizi, Kissi, Spike, Tito veya Gary olarak oynayın. Engellerden kaçın, rakipleri oyuna sokun ve Yıldız kursu, Roket yarışı ve Kizi kupasın'da birinci olun. Kizi Kart Yarışı, efsanevi Süper Mario Kart Yarışı ile benzerlikleri olan eğlenceli ve heyecan verici bir yarış oyunudur. Karakterinizi ve kartınızı seçin, ardından bazı destansı yarışlara hazırlanın! Kizi'de zaten çok fazla oyun oynamışsınız, ancak Kizi'nin kendisi olarak bir Online Go-Kart Yarış Oyunu oynadınız mı? Her oyuncunun kendine özgü yetenekleri vardır. Kizi Kart Yarışın'da arkadaş canlısı karakterlerden birini seçip bitiş çizgisini geçmek için yarışacaksınız. Her birinin kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır, o yüzden hangisinin size en uygun olduğunu bulun. Her pisti ilk önce bitirmeye çalışın, böylece farklı pistlere geçebilir ve kupayı kazanabilirsiniz. Her biri kendi aracı ve kıyafeti olan farklı ve sevimli karakterlerden birini seçebilirsiniz. Yarışlarınız sırasında kullanacağınız sürpriz güçlendirmelerle bonus kutular toplayın ve tüm paraları yakalamaya çalışın. Kartınızı yükseltmek ve rakipsiz olmak için paranızı kullanın. Tüm turnuvaları kazan ve Kizi Kart Yarışı'nın tadını çıkar! Ayrıca, her karakterin yarış pistinde kullanabileceğiniz kendi hareketleri ve özel yetenekleri vardır. İyi yarışlar.

Nasıl Oynanır?

Sürmek için Ok Tuşlarını veya dokunma kontrollerini kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.04.2019 20:38:43

Benzer Kategoriler:

2019 Araba Araba Yarışı Çocuklar İçin Çocuklar için Yarış Funtomic Go Kart Go Kart Yarışı HTML5 Kart Yarışı Karting Kızlar için Araba Kizi Küçük Araba Yarışı Meb Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Tablet Yarış

Orjinal Adı:

Kizi Kart Racing

Kizi Ufak Yarış Arabaları Yarışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kizi Ufak Yarış Arabaları Yarışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu