Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
35.577 oynanma
77 125

Oyunun Adı:

Korkunç Dişler

Oyun Açıklaması:

Merhaba! Aksiyon ve macera dolu inanılmaz bir oyun olan Korkunç Dişlere hoş geldiniz.

Zehirli radyoaktif canavar çok acıktı ve mısır tarlasına saldırmaya başladı. Sevimli mısır tanecikleri şimdi bu acımasız canavarın ağzında. Sen kahraman mısır tanesi olarak yol boyunca canavarın dişleri arasına sıkışmış dostlarını kurtarmalısın ve bu zehirli canavar ağzından kaçmak için yol boyunca önüne çıkan değişik engellerden sakınarak bir çıkış yolu bulmalısın. Ara sıra canavarın ağzı kapandığından; bu süre zarfında hayatta kalmak için canavarın dişi olmayan bölgelerine saklanman gerekiyor. Unutma canavarın korkunç dili arkandan geliyor! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

- Yukarı Ok Tuşu veya “A” : Zıplama.
- Aşağı Ok Tuşu veya “S” : Durdurma.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.12.2013 15:59:16

Benzer Kategoriler:

Ağız Aksiyon Alışkanlık Yapan Android Arcade Bağımlılık Yapan Benzersiz BGroupProductions Demo Diş Dişler Eğlence En Güzel Engel Google Play Güzel Harika İlginç iOS İphone Kaçınma Kaçış Komik Korkunç Koş Koşma Macera Mısır Mısır Tanesi Mobil Mükemmel Orjinal Platform Süper Toplamalı

Orjinal Adı:

Terrible Teeth

Korkunç Dişler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Korkunç Dişler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu