Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
677
839 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Mary Knots Kır Düğünü

Oyun Açıklaması:

Mary Knots Kır Düğünü, Mary'nin düğün partisi için bahçesini güzelleştirmesine yardımcı olacak bir gizli nesne oyunudur!

Mary gerçekten ilham almış bir düğün planlayıcısıdır. Mary'nin bahçeyi onarmasına ve dekore etmesine yardım edin! Mükemmel bir düğün yeri yapmak için bahçe süsleri satın alın. Mary Knots, gizli nesne sahneleri, mini üçleme oyunları ve çok sayıda dekorasyon eğlencesi içeriyor! Gelin, Mary'nin hayallerini gerçekleştirmesine yardım edin!

Bahçenizi güzelleştirin çünkü rüya gibi bir düğün geliyor! Mary, gerçekten ilham veren bir düğün planlayıcısı olmak için muhasebeci olarak çalıştığı günlük işini bırakır. Mary'nin bahçeyi onarmasına yardım edin!

11 zorlu başarı ile 15 oyun modu. Çoklu ilgi çekici mini 3'lü eşleştirme oyunları. Bahçeyi dekore ederken yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Gizli nesneleri bulmak için tıklayın veya dokunun. Bahçe satışında bir şeyler sat. Bahçenizi dekore etmek için bu parayı kullanın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

24.09.2021 09:48:22

Benzer Kategoriler:

2022 Arama Bilgisayar Bulma Bulmaca GameDistribution Gizli Nesne Gizli Nesne Bulma Gizli Nesneleri Arama HTML5 Mouse ile Oynanan Online OrigamingMedia PC

Orjinal Adı:

Mary Knots Garden Wedding

Mary Knots Kır Düğünü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mary Knots Kır Düğünü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar