Eğitim-Matematik Oyunları
Oyun Sayısı
100
3.283 oynanma
75 4

Oyunun Adı:

Matematik Dört İşlem

Oyun Açıklaması:

Matematik Dört İşlem küçük çocuklara matematik ve sayıları öğretmek için tasarlanmış ücretsiz online öğrenme oyunudur. Küçük çocukların ve anaokulu öncesi çocukların oynamayı sevecekleri birkaç mini oyun sunuyor ve ne kadar çok yaparlarsa matematik becerileri de o kadar iyi olacak! Matematik Dört İşlem oyunu okul öncesi, anaokulu ve 1. Sınıf öğrencilerine sayıları tanımlamak, toplama, çıkarma, bölme ve çarpma işlemi eğitimine başlamaları için yardımcı olacaktır. İyi dersler.

Nasıl Oynanır?

Lütfen ekran talimatlarını takip edin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.06.2020 12:57:57

Benzer Kategoriler:

1. Sınıf 1. Sınıf Matematik ABCya Anaokulu Anaokulu Öğrenme Bebekler İçin Bebeklere Göre Bölme Bölme İşlemi Çarpma Çarpma İşlemi Çıkarma Çıkarma İşlemi Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar için Eğitici Dört İşlem EBA Eğitici Eğitim Eğitsel Engellenmemiş GameMonetize HTML5 Kreş Matematik Matematiksel Meb Okul Okul Öncesi Okul Öncesi Çalışma Sayfaları Okul Öncesi Öğrenme Online Oyun Oyunlar Öğrenci Öğrenme Öğretici Öğretim Süreli Tavsiye Test Toplama Toplama İşlemi TRT Çocuk Ücretsiz Yasaksız Zamanlı

Orjinal Adı:

Maths

Matematik Dört İşlem oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Matematik Dört İşlem" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu