Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
520 oynanma
67 5

Oyunun Adı:

Metro Sörfçüleri Seul 2023

Oyun Açıklaması:

Metro Sörfçüleri Seul 2023 (Subway Surfers Seoul 2023), Subway Surfers'ın 173. dünya turudur. Bu güncelleme K-Pop'a özeldir. SEOUL' a VIP biletiniz var! K-pop'tan ilham alan en iyi kıyafetinizi giyin ve muhteşem Seul müziğine heyecan katın, Ji Yeong ile birlikte en yeni hit şarkı BLING'i söyleyin. İçeriklerle dolu bir sezon: Sörfçü: Ji Yeong, yeni bir Kıyafet: Alexandre için Stan Kıyafeti ve üç yeni Board: K-Dillac, Neo-Seoul, Retro Orange. Planet Play ve J Balvin ile işbirliğine sahiptir. Sezon Avı jetonları Kulaklıklardır.

Oyunun amacı en uzun mesafeyi koşarak mümkün olduğu kadar çok altın toplamaktır. Diğer yan görevleri ana sayfanın üst kısmındaki MyTour bölümünde görebilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Çubuğu: Uçan Kaykay/Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.01.2024 23:39:07

Benzer Kategoriler:

1001 2023 3 Boyutlu 3D Aksiyon Beceri Bedava Engellenmemiş Erkek Gündelik Hergün Oynanan HTML5 igroutka Kaçış Kız Kızlar İçin Kiloo Koşma Macera Meb Metro Sörfçüleri Mobil Online PC Poki REKLAMSIZ Subway Surfers SYBOGames Tablet Ücretsiz Yasaksız

Orjinal Adı:

Subway Surfers Seoul 2023

Metro Sörfçüleri Seul 2023 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Metro Sörfçüleri Seul 2023" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu