At Oyunları
Oyun Sayısı
23
365 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Midilli Arkadaşlığı

Oyun Açıklaması:

Midillinin kalp ile buluşmasına yardım et. Midillinin arkadaşı aynada hareket ediyor.

Midilli Arkadaşlığı (Pony Friendship), küçük midillilerin ormanda kaybolduğu bir mantık oyunudur. Ayna yansıması kurallarına uyarak onları mekanın merkezinde buluşturmalısınız. Basit ve aynı zamanda karmaşık bir mantık oyunu sizi bekliyor. Ancak dikkatli olursanız ve her adımı düşünmeye çalışırsanız başarı sizi bekliyor! İki midilli aynı yerde karşı karşıya geldiğinde puanınızı artırabilirsiniz. İlk midilli hareket ettiğinde ikinci midilli aynada aynı hareketleri tekrarlar. Pony'lerin mekanın merkezinde buluşması için mümkün olduğunca az hareket harcamanız gerekiyor. Midillilerin yalnızca kalbin parlayacağı yerde buluşabileceğini belirtmekte fayda var.

Nasıl Oynanır?

WASD, Ok Tuşları veya Fare: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.01.2024 18:34:49

Benzer Kategoriler:

3D 3D Kız Anneler İçin Arkadaşlık At Ayna Benim Küçük Midillim Bilgisayar Bulmaca Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar için Eğitici Doğa Eğitici Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Hayvan HTML5 igroutka Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Mantık Meb Midilli Midilli Atı My Little Pony Online REKLAMSIZ Sevimli Tablet Ücretsiz Yasaksız Zeka

Orjinal Adı:

Pony Friendship

Midilli Arkadaşlığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Midilli Arkadaşlığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar