Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
475
1.236 oynanma
77 4

Oyunun Adı:

MineStrike.fun

Oyun Açıklaması:

MineStrike.fun Minecraft tarzı eğlenceli bir oyundur. Küçükken kek, kurabiye, pişmiş balık ve boyut olarak büyümek için bulduğunuz her şeyi yiyin, en önemlisi zehirli patates yemeyin, çünkü deneyiminizi azaltır ve daha küçük hale gelirsiniz! Küçük düşmanlara saldırın, böylece hayatta kalma şansınız daha yüksektir. Kendinizi sadece büyük düşmanlarından kaçarak sigortalayabilirsiniz, böylece güçlü silahlarının tek bir düşümü ile sizi öldürmezler! Ya da deneyimlerinizi düşmana bağışlayabilirsiniz. Oyun sadece 15 seviye vardır: 1. Tahta kılıcı ile Steve 2. Ayçiçeği ile bir arı 3. Sopa ile kabak 4. Bir olta ile balık 5. Taş bir kılıç ile ocelot 6. Taş kazma ile bir domuz 7. Demir kürekle zombiler 8. Kemik iskeleti 9. Demir kazma ile sarmaşık 10. Trident ile boğulan adam 11. Elmas kılıcı ile Enderman 12. Altın kılıçla zombi Pigman 13. Bir alev çubuğu ile alevlendirin 14. Cadı Büyülü elmas kılıcı ile 15. Nanosable ile Herobrine. Seviye 15'i alabilir ve oyundaki en büyük ve en güçlü olabilir misiniz?

İpucu: Reklam engelleyiciyi devre dışı bırakan oyuncular için % 20 ek deneyim verilir! Etkili saldırı taktiklerinden biri: sol taraftaki düşmana sağa ve kılıcına yaklaş, o zaman - hemen önce saldır! MineStrike eğlenmenize ve sıkılmanıza izin vermeyecektir!

Nasıl Oynanır?

Fare: Hareket
Sol Fare Tuşu: Saldırı
Sağ Fare Tuşu: Hızlandırma

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.03.2020 20:25:06

Benzer Kategoriler:

2D Aksiyon Bedava Blok Büyüme Büyüyen Çok Oyunculu GameMonetize Hayatta Kalma Hayvan HTML5 IO Kılıç KSGames Minecraft Multiplayer Mücadele Online Oyunlar Piksel Zombi

Orjinal Adı:

MineStrike.fun

MineStrike.fun oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"MineStrike.fun" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar