Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
681
532 oynanma
86 2

Oyunun Adı:

Mor Canavar: Bir Parçayı Sil

Oyun Açıklaması:

Grimace Shake'i seviyor musun? Grima Canavarı karakterine dönüşmek ister misiniz? DOP bulmacaları konusunda tutkulu musunuz? Daha zorlu bulmaca seviyelerinde kendinize meydan okumak mı istiyorsunuz?

Mor Canavar: Bir Parçayı Sil oyunu sizi bekliyor. Grima karakterini temsil eden renkli görsel bulmaca seviyelerini deneyimleyeceksiniz. Yaratıcılığınız ve ustaca düşünme yeteneğiniz sayesinde Grima'yı günlük hayattaki iniş çıkışlarla dolu durumlardan kurtarıyorsunuz.

Yapmanız gereken: Silgiyi kullanarak Grima veya diğer çizgi film karakterlerinin işini zorlaştıran unsurları kaldırın ya da taşıyın.


Mor Canavar: Bir Parçayı Sil (Grima Monster: DOP Story) oyununu ücretsiz çevrimiçi engellenmemiş olarak PC'de oynayın!

Grima Canavarı: DOP Hikayesi, Debbie Shine tarafından geliştirilen bir bulmaca oyunudur.

Grima Monster: DOP Story, oyunculara ilgi çekici bir bulmaca çözme deneyiminin yanı sıra sevilen karakter Grima'nın yerine geçmenin eğlencesini sunuyor. Bu oyun, her seviyede canlanan canlı grafiklerin sergilendiği görsel bir zevktir. Grima olarak oyuncular, her biri yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini test eden benzersiz senaryolar sunan bir dizi mücadeleden geçecekler.

Oyuncuların Grima ve diğer tanıdık çizgi film karakterleri için engel oluşturan çeşitli unsurları stratejik olarak taşımaları veya kaldırmaları gerekiyor. Bu basit ama ilgi çekici mekanizma saatlerce süren sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar. Partiler, tarihler ve seyahat gibi farklı durumlara karşılık gelen her seviyede oyuncular Monster, Alphabet ve tabii ki Grima gibi birçok ünlü çizgi film figürüyle etkileşime girebilir. Çeşitli içerik, monotonluğun asla yerleşmemesini sağlar.

Eğlenceli seslerle tamamlanan zengin, renkli grafikler ve titizlikle tasarlanmış 100'den fazla bulmaca seviyesi, oyuncuların üstesinden gelmeleri gereken birçok zorlukla karşılaşmalarını sağlar. Ve bir seviyenin özellikle zorlu olduğu anlarda oyun, oyuncuları doğru yöne yönlendirmek için yararlı ipuçları sunuyor.

Grima Monster: DOP Story'yi indirmeden tarayıcınızda PC'nizde veya mobil cihazınızda oynayın. Tıklayın ve anında oynayın!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.01.2024 12:41:04

Benzer Kategoriler:

2024 4399 Android Basit Bilgisayar Bir Parçayı Sil Bulma Bulmaca Canavar Çizgi Film Çocuk DebbieShine DOP DOP Bulmaca DOP Puzzle Engellenmemiş Fare ile Oynanan Grimace Grimace Canavarı Grimace Monster Grimace Shake Gülme Gündelik Hikaye HTML5 Kız Kolay Komik Lol McDonald's Meb Micro Mikro Milkshake Mini Mobil Mor Online PC REKLAMSIZ Silgi Silme Tablet Ücretsiz Yasaksız Yüz Ekşitme Yüz Ekşitme Canavarı

Orjinal Adı:

Grima Monster DOP Story

Mor Canavar: Bir Parçayı Sil oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mor Canavar: Bir Parçayı Sil" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu