Yemek Oyunları
Oyun Sayısı
82
120 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Nefis Tako

Oyun Açıklaması:

Nefis Tako (Yummy Taco) lezzetli yemekler hazırladığınız bir simülasyon oyunudur. Canınız Meksikalı mı çekiyor? Burrito, taco, quesadilla ve daha fazlasıyla ilgileniyorsanız doğru oyunu oynuyorsunuz! Mutfağa gidin ve tortillaları hazırlamaya başlayın. Un, yağ, kabartma tozu, tuz ve su kullanacaksınız. Daha sonra hamuru yoğurup güzel yuvarlak şekiller yapacaksınız. Tortillayı ısıttıktan sonra proteini ızgarada pişirmeniz, birkaç sebze ve biraz baharat eklemeniz gerekiyor. Misafirlerinizin hayatlarının en güzel gecesini geçirmesi için malzemeleri doğru şekilde hazırlamak için oyun içi talimatları izleyin. Bu akşam baharatlı bir akşam yemeğine hazır mısın? Nefis Tako'yu arkadaşlarınızla paylaşmayı ve ne tür yemekler sunduklarını görmeyi unutmayın! Kızlar için çok eğlenceli bir yemek hazırlama ve pişirme oyunu!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.02.2024 21:21:35

Benzer Kategoriler:

1001 Aşçı Aşçılık CrazyGames Dokunmatik Ekran En Güzel Kız Fare ile Oynanan Gıda GoPandaGames Hoş HTML5 igroutka Keyifli Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Kızlara Göre Lezzetli Lokanta Meb Meksika Meksikalı Mutfak Nefis Online Pişirme Pişirme Simülasyonu Pişirme Simülatörü Poki REKLAMSIZ Restoran Simülasyon Tablet Taco Tako VK Play Yasaksız Yemek Yemek Pişirme Yemek Servisi Yemek Yapma Yiyecek

Orjinal Adı:

Yummy Taco

Nefis Tako oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Nefis Tako" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar