Hayvan Oyunları
Oyun Sayısı
158
1.918 oynanma
86 3

Oyunun Adı:

Ördeğin Hayatı: Çatışma

Oyun Açıklaması:

Sevimli küçük ördek ile eğlenceli spor oyunu serisi Ördeğin Hayatı, daha fazla macera ile tekrar geri döndü. Bu sefer her şey savaşla ilgili. Tacı bu hırsız uzaylılardan kurtarıp yarışan bir şampiyon haline geldikten sonra, bir kasırga sizi gizemli şekilde esrarengiz bir ülkeye yolladı. Eve dönmek için, size yardımcı olmaktan memnun olacak bazı insanlar var, ancak önce onlara nasıl yapıldığını göstermek zorunda kalacaksınız. Ördeğinizi en güçlü, en hızlı ve en yetenekli ördek olmak için özelleştirin ve eğitin, diğer rakiplerle savaşmak için ekipman satın alın ve eve dönmek için diğer ördekler ile etkileşime geçin. Önceki Ördeğin Yaşamı oyunlarından çok iyi tanıdığımız ördekler geri döndü, ama bu sefer daha da huysuzlar. Yarışı unut, şimdi savaş zamanı! Ördeklerinizi eğiterek onları savaşa hazırlayın. Hazır olduğunuzda, savaş alanına gidin ve diğer ördeklerle savaşmaya başlayın. Size yardımcı olmak için ekipman almayı unutmayın. Ördeğin Hayatı: Çatışma'nın tadını çıkarın!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.06.2019 18:52:14

Benzer Kategoriler:

Antrenman Çatışma Çocuk Dövüş Egzersiz Fitness Geliştirme Hayat Hayvan Hayvan Simülatörü HTML5 İdman Kavga Kız Kuş Kuş Simülatörü Küçük Macera Mad.com Micro Mikro Mini Ördeğin Hayatı Ördeğin Yaşamı Ördek Pet Sevimli SilverGames Spor Spor Salonu Şirin WebGL Wixgames Yaşam Yükseltme

Orjinal Adı:

Duck Life: Battle

Ördeğin Hayatı: Çatışma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ördeğin Hayatı: Çatışma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu