PAC-MAN Oyunları
Oyun Sayısı
17
4.575 oynanma
82 7

Oyunun Adı:

PAC-MAN

Oyun Açıklaması:

Klasik Pac-Man oyunu. PacMan oynamayı seviyorsanız buraya gelin ve gerçek Pacman oynayın! Bu oyun kolaydır, sadece haritadaki tüm noktaları toplayın. Ancak birçok engel olacak, dikkatli olun.

1980'lerin en popüler oyunlarından biri olan Pac-Man, platformda bulunan çeşitli noktaları ve meyveleri yiyerek labirenti temizlemeye çalışan küçük sarı bir nokta olarak karşımıza çıkıyor.

Pac-Man'in hedefi sürekli olarak dört hayalete meydan okumaktır. Utangaç mavi hayalet Bashful (Inky), takip eden kırmızı hayalet Gölge (Blinky), hızlı pembe hayalet Speedy (Pinky) ve unutkan turuncu hayalet Pokey (Clyde). Bu hayaletlerin herhangi birine tek dokunuş PacMan için can kaybı anlamına gelir.

Pac-Man, labirent içindeki dört Enerji Vericiyi yiyerek takipçilerini savunmasız bırakabilir. Bu süre zarfında hayaletler maviye döner ve Pac-Man onları bonus puan için yiyebilir. Bu sadece sınırlı bir süre sürer, çünkü hayaletlerin gözleri merkez kutularına geri döner ve Pac-Man'i tekrar kovalamak için yenilenir.

Şimdi Microoyun.com'da Orijinal PAC-MAN oyna!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Sekme: Başlat

NOT: Ok tuşları çalışmıyor ise oyun alanına Mouse ile bir kez tıklayın!

Lütfen Tam Ekran modunda oynayın!

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.06.2020 16:42:44

Benzer Kategoriler:

Arcade Atari Bağımlılık Beceri Dünyanın En Eski Bilgisayar Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Eğlence En Popüler Eski Eski Arcade Eski Konsol GameMonetize Hızlı HTML5 Klasik Klasik Pacman Nostalji Nostaljik Ok Tuşları İle Oynanan Online Orijinal Orijinal PAC-MAN Orjinal Oyun Pac-Man PacMan Retro Toplamalı Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Yön Tuşları

Orjinal Adı:

PAC-MAN

PAC-MAN oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"PAC-MAN" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar