Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
138
924 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Panda'nın Pizza Salonu

Oyun Açıklaması:

Bu sevimli panda artık bir pizza işletmesini yönetmeye ve müşterilerine nefis pizzalar sunmaya hazır! Meşgul bir arı gibi hareket edin ve aç müşterilerinize sıcak servis etmeden önce pizza hamurunu, sosu hazırlayın ve pişirin! Pandanın o gün mümkün olduğu kadar çok müşteriye hizmet etmesine yardım edin. Seviye ilerledikçe pizza menüsünde yeni teklifler var. Bu eğlenceli pizza yönetimi oyununda iyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim/Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.01.2023 17:18:15

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2023 Çocuk Çocuklar İçin En Güzel Çocuk En Güzel Kız Engelsiz GameSnacks Gıda Hayvan HTML5 İş İşletme Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Laptop Lokanta Lokanta İşletme Lokanta Yönetme Masaüstü Mobil Müşteri Panda PC Pizza Pizza Hazırlama Pizza Pişirme Pizza Şefi Pizza Yapma REKLAMSIZ Restoran Restoran İşletme Restoran Yönetimi Restoran Yönetme Restorant İşletme Sim Tablet Telefon Ücretsiz Yasaksız Yemek Yemek Servisi Yiyecek Yönetim Yönetme Zaman Yönetimi

Orjinal Adı:

Panda Pizza Parlor

Panda'nın Pizza Salonu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Panda'nın Pizza Salonu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu