Şans Oyunları
Oyun Sayısı
33
455 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Plinko

Oyun Açıklaması:

Fiyat Doğru çevrimiçi oyununa hoş geldiniz! Hepiniz hazır mısınız? O halde aşağı gelin! Fiyat Doğru Plinko Mandalları'nın bir sonraki yarışmacısı sensin!

Şimdiye kadarki en eğlenceli ve heyecan verici top düşürme oyununa hazır mısınız? Topunuzu bırakıp eğlencenin başlamasına izin vermenin zamanı geldi!

The Price Is Right Plinko Pegs (Fiyat Doğru Plinko Mandalları) oynamak için, fişleri Plinko tahtasına düşürmeli ve bunları tahtanın altındaki ceplere yerleştirmeye çalışmalısınız. Her turdan önce tahtaya veya jetonlarınıza eklemek için bir yükseltme seçebilirsiniz. Duvarlar, mıknatıslar veya özel mandallar eklemek için ek yükseltmeler alırsanız bunlardan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için tahtaya tıklamanız yeterlidir.

The Price Is Right Plinko Pegs'i kazanmak için, bir sonraki tura geçebilmek amacıyla her turda belirli bir hedefi tamamlamanız gerekir. Daha fazla yükseltme eklemeye ve turları tamamlamaya devam ederseniz liderlik tablosunda yüksek bir puan kazanacaksınız. Fiyat Doğru Plinko Mandalları oyununu ne kadar uzun süre oynarsanız yeni zirvelere ulaşma şansınız o kadar artar.


The Price Is Right (Fiyat Doğru), tüm zamanlarda dünyanın en başarılı yarışma programlarından biridir! İlk kez 1956'da yayınlanan The Price Is Right'ta yarışmacılar, çeşitli ürünlerin fiyatını tahmin ederek ödüller ve para kazanmak için yarışıyor. Diğer yarışma programlarından farklı olarak The Price Is Right'ın geleneksel bir yarışma programı formatı yoktur.

1972'den bu yana The Price Is Right, One Bid'le başlayarak, ardından Plinko gibi Pricing Games ve son olarak The Showcase ile aynı yapıyı izledi. The Price Is Right, klasik formatının yanı sıra sunucularıyla da ünlü. Bob Barker, 1972'den 2007'ye kadar The Price Is Right'ın sunuculuğunu yaptı ve birçok Daytime Emmys ve Lifetime Achievement ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. 2007 yılında Drew Carey yeni sunucu olarak seçildi ve The Price Is Right tüm zamanların en uzun soluklu yarışma programı olarak saltanatını sürdürdü.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.01.2024 21:27:56

Benzer Kategoriler:

ABD Amerika Amerikan Arkadium Beceri Bedava Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Casino Engellenmemiş Gazino HTML5 Kumarhane Loto Masa Milli Piyango Mouse ile Oynanan MSN Online Para Para Kazanma Piyango Plinko REKLAMSIZ Slot Slot Makinesi Şans Televizyon Televizyon Programı Televizyon Yarışma Top Düşürme TV TV Şovları TV Şovu Yarışma Programı Yetişkin Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

The Price is Right Plinko Pegs

Plinko oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Plinko" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar