Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
474 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Polis Arabası Simülatörü

Oyun Açıklaması:

Polis arabası ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız harika grafiklere sahip bir simülatör oyunu sizi bekliyor. Oyuncu, oynadığı simülatör oyununda gerçekçi detayları görmek ve mümkün olduğu kadar oyunun içindeymiş gibi hissetmek ister. Örneğin bazı insanlar polis olmayı hayal ediyor. Bir polisin iş başında ne yaptığını merak ediyor. Bu kişiler tek bir oyunun altında toplanan şeylere meraklıdırlar. Polislik mesleğini seven kişiler, 3 boyutlu grafiklere sahip polis simülatörü oyununu oynamayı çok seviyorlar. Bazı insanlar çocukluğundan beri polis arabalarına ilgi duymaktadır.

Bu polis oyununda şehirde sizi bekleyen görevleri kabul etmeli ve bu görevleri tamamlayarak para kazanmalısınız. Görevleri yerine getirirken gerçekçi trafik sistemi ile polis simülatörü oyununun keyfini çıkarın.

Polis memurunun her ayrıntısı düşünülerek tasarlanmalı, polis oyununu daha da gerçekçi hale getirmeli ve oyuncunun kendisini oyunun içinde hissetmesini sağlamalıdır. Polis oyununa heyecan ve adrenalin katan şey polis takibidir. Polis her zaman suçlunun peşindedir. Bir polis oyununda polis ve suç takibi iyi yapılırsa o oyun büyüleyici, adrenalin dolu bir oyundur. Polis arabası oyunu polis simülatörü ayrıca suçluları belirli alanlardan uzaklaştırmanızı da ister. Belirlenen bölgelere gittiğinizde polis oyunu görevi tamamlanmış oluyor.
İşte o zaman tamamen gerçekçi bir polis arabası oyun deneyimi yaşarsınız. Ayrıca oyuna eklenen polis kornası da oyuna heyecan katacak detaylardan biri. Polis kornası ne kadar gerçekçi olursa oyunun kalitesi de o kadar yüksek olur. En önemli detay, bir polis oyununda polis takibini oynayan kişinin kendini kaptırmasını sağlar.
Polis arabası oyunu, şimdiye kadar geliştirilmiş harika gerçekçi grafiklere sahip bir polis arabası sürme oyunudur. Bu oyunda oyunu oynayan kişi belli yerlerdeki görevleri alıyor ve olay yerine gitmesi gerekiyor. Bu, polis mesleğini size daha iyi anlatmak için tasarlanmış gerçekçi bir polis oyunudur.

Polis arabası oyunu, kullanıcıya en gerçekçi trafik sistemi ile trafikte araç kullanma hissini yaşatır. Polis oyunu araba severler için doğru tercih olacaktır. Oyunun üst kısmına eklenen üç buton sayesinde polis arabanızın fiziğini dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkün. Bu butonlar arcade, drift ve simülatör butonlarıdır. Simülatörde hızlı geri dönüş, drift modu ve gerçekçi sürüş izlenimi için oyundaki arcade modu mevcut. Bu oyun kapsamlı simülasyon kategorisinde bir polis arabası sürüş oyunudur. Polis oyunu severlerin ve araba oyunu severlerin vazgeçemeyeceği bir simülasyon sizleri bekliyor.

Polis arabası oyunu çoklu kameralarıyla da oldukça ilgi görüyor. Bu dört kamera sayesinde istediğiniz polis oyunu deneyimini yaşamanız mümkün. Ayrıca polis arabanızla yolculuk yaparken benzininiz biterse oyundaki benzin istasyonlarından benzin almanız da mümkün. Veya bir benzin istasyonuna gitmeden şehirdeki benzin objelerini toplayarak benzininizi yeniden doldurmanız mümkün.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Sürüş
Boşluk tuşu: El freni
G: Kurtarma
C: Kamera
R: Yeniden başlat
E: Siren

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.02.2024 19:37:46

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Araba 3D Polis 3d Polis Arabası 3d Sürüş Araba Car Çocuk EpicGames Erkek HTML5 igroutka MAŞIN Polis Polis Arabası Polis Kovalamacası Polis Takibi REKLAMSIZ Simülasyon Simülatör Sürüş

Orjinal Adı:

Police Car Simulator

Polis Arabası Simülatörü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Polis Arabası Simülatörü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu