Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
681
1.695 oynanma
73 5

Oyunun Adı:

Rachel Holmes Fark Bulmaca

Oyun Açıklaması:

Dünyanın her yerinde garip şeyler olmaya devam ediyor! Birisi farklı yerlerde fotoğraf çekiyor ve insanları orijinallerini bulması için olabildiğince hızlı bir şekilde zorluyor.

Rachel Holmes zaten davada ama senin yardımına ihtiyacı var! Binlerce resme bakarken ve diğer dedektiflerle rekabet ederken farklılıkları birlikte tespit edebilirsiniz. Dünyayı dolaşın, tüm farklılıkları çevrimiçi olarak bulun ve Rachel Holmes'a bu gizemi çözmesinde yardımcı olun. Acele et! Herkes en iyi olmak ve oraya önce ulaşmak ister.

Oyunun özellikleri:

- İki resmi dikkatlice karşılaştırın.
- Rakipten önceki tüm farklılıklara dokunun.
- Yol boyunca değerli ödüller toplayın.
- Keyifli grafiklerin ve yumuşak kontrollerin keyfini çıkarın.
- İpuçları toplamak için dedektif araçlarınızı kullanın.
- Tonlarca farklı zorluk seviyesini tamamlayın.

Bu oyun tam size göre: ...etrafa bakmayı ve dünyayı her ayrıntısıyla takdir etmeyi seviyorsanız, ...eğlenirken beyninizi aktif ve çevik tutmayı tercih ediyorsanız, ...meydan okumak için yaşıyorsanız, kendinizi ve diğer meraklılarla rekabet edin, ...sadece rahatlamak ve eğlenceli bir şeyler yapmak istiyorsanız...

Liste uzayıp gidiyor ama vaktin yok. Rachel Holmes oyunda zaten sizi bekliyor. Şimdi ücretsiz çevrimiçi Rachel Holmes: Fark Bulmaca oynayın!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.10.2021 16:42:51

Benzer Kategoriler:

10 Fark Bulma 2 Resim 5 Fark 2 Resim Arasındaki Farkı Bulma 2022 5 Fark Bulma Android Bayan Bilgisayar Bulma Bulmaca Çok Oyunculu Difference Facebook Fark Fark Arama Fark Bulma Fark Bulmaca Farklı Resim Farklı Resimler GameDistribution Google Google Play Herkes İçin HTML5 iOS İphone Kadın Kız Kızlar İçin Klasik Klasik Bulmaca Masaüstü Mobil Mouse ile Oynanan Multiplayer Online PC Rahatlatıcı Tablet Telefon Türkçe Ücretsiz Yandex

Orjinal Adı:

Rachel Holmes Find Differences

Rachel Holmes Fark Bulmaca oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Rachel Holmes Fark Bulmaca" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar