Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
681
1.692 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Şekeri Bul: Çocuklar

Oyun Açıklaması:

Şekeri Bul: Çocuklar, küçükler için eğlenceli bir arama ve bulmaya dayalı bulmaca oyunudur. Bu oyunun temel amacı 3 yıldızın hepsini ve her seviyede lezzetli şekerleri bulmaktır. Tatlı ikramın nerede olduğunu bulmak için nesnelerle ve küçük dost karakterlerle etkileşime geçin. Her seviye daha da zorlaşır, bu yüzden pes etmeyin ve hayal gücünüzü kullanın, onu bulmanın her zaman bir yolu vardır. Problem çözme becerilerinizi geliştirin ve bu zeka oyunlarının tadını çıkaran profesyonel bir şeker dedektifi olun! Şekeri Bul: Çocuklar ile iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Mouse.

Odayı keşfetmek, nesneleri hareket ettirmek ve gizli yıldızları ve şekeri bulmak için farenizi kullanın. Her seviyede üç gizli yıldız ve bir parça şeker var.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.04.2021 22:17:39

Benzer Kategoriler:

Arama Bedava Bölümlü Bulma Bulmaca Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar için Bulmaca GameMonetize Gizli Gizli Nesne Gizli Nesne Bulma Gizli Nesneleri Arama HTML5 Keşfetme Keşif Mausla Oynanan Oyun Seviye Şeker Tatil

Orjinal Adı:

Find The Candy Kids

Şekeri Bul: Çocuklar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Şekeri Bul: Çocuklar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar