Yılan Oyunları
Oyun Sayısı
34
3.909 oynanma
69 13

Oyunun Adı:

SlitherCraft.io

Oyun Açıklaması:

SlitherCraft.io, Slither.io ve Minecraft'ın karışımıyla oluşan eğlenceli bir IO oyunudur. Farklı Minecraft blokları yiyerek bir yılan yetiştir. Bir elmas blok yiyerek maksimum puan alabilirsiniz. Sol fare düğmesi ile yılanı hızlandırın, ancak bu hamle yılanın uzunluğunu azaltır. Sağ fare düğmesi ile TNT fırlatın. Kuyruğunuzu çevreleyerek yılanınıza sigorta temin edebilirsiniz. Bu durumda, güvendesiniz! Düşman yılanını öldürerek bir puan ve blok alabilirsiniz. Ya da bloklarınızı düşmana bağışlayabilirsiniz. Ve ölüm yerinizi bularak yılanınızı kurtarabilir ve blokları toplayabilirsiniz. Slither Craft oyunu çok eğlenmenize izin verecek ve sıkılmanıza izin vermeyecek!

Nasıl Oynanır?

Fare: Hareket
Sol Fare Düğmesi: Hızlandırma
Sağ Fare Düğmesi: TNT atın
Enter: Sohbete Gir

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.01.2020 20:54:38

Benzer Kategoriler:

2020 2D 8 Bit Alan Arena Blok Bomba Büyüme Büyütme Craft Çok Oyunculu Fare ile Oynanan GameMonetize Hayatta Kalma Hayvan Hergün Oynanan HTML5 IO Kuyruk Mausla Oynanan Meydan Minecraft Multiplayer Piksel Pixel Savaş Slither.io TNT Toplamalı Yeme Yılan

Orjinal Adı:

SlitherCraft.io

SlitherCraft.io oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"SlitherCraft.io" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar