Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
3.527 oynanma
81 6

Oyunun Adı:

Tomb Raider

Oyun Açıklaması:

Sihirli tapınakta destansı bir macerada Lara Croft ile sihirli labirenti keşfedin. Şimdi ücretsiz online Lara Croft Tomb Raider oyna!

Tomb Raider'ın bu web sürümü ile nostaljik anılar yaşayın. Lara Croft'un klasik macerası, açık kaynak kodlu bir proje ile modern web tarayıcılarına geri döndü. Oyuna Vilcabamba Şehri seviyesinde başlıyorsunuz ve göreviniz derin mağarayı keşfetmek, zor bulmacaları çözmek ve yolunuza çıkan canavarları öldürmektir. Oyun, maceranız boyunca tabancadan alt makineli tüfeğe kadar 4 farklı silahla donatılmıştır. Düşmanlarla savaşırken manevra yapın ve bulmacaları çözmek için çevrenizi dikkatlice gözlemleyin. Ayrıca oyunu yoğunlaştırmak için birinci kişi görünümüne geçebilirsiniz. Tomb Raider zorluklarına hazır mısınız?

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Çubuğu: Zıpla/Dalış
E veya Ctrl: Ateş etme, Eşya alma
S: Tabanca
1 - 4 Tuşları: Silah değiştirme
Shift: Yürüme
Z veya X: Adım atma
V: Görünümü değiştir

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.06.2020 12:31:35

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Aksiyon 3D Macera Aksiyon Amazon Asker Bedava Bilgisayar Escape GameMonetize Hayatta Kalma HTML5 Kaçış Kadın Savaşçı Keşfetme Klasik Lara Croft Macera Nostalji Nostaljik Online PC Tomb Raider Video

Orjinal Adı:

Tomb Raider

Tomb Raider oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tomb Raider" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar