Akrobasi Oyunları
Oyun Sayısı
8
3.916 oynanma
73 10

Oyunun Adı:

Trambolin Ustası

Oyun Açıklaması:

Ne kadar yükseğe gidebilirsin? Karakterinizi stratosfere doğru iterken karakterinizi iki, üç veya hatta dörtlü döndürmeler yapın. Boyun veya sırt üstü inmekten kaçındığınızdan emin olun, çünkü zıplamanız kısa kesilecektir. İstatistiklerinizi geliştirmek, yeni karakterler satın almak, yeni konumların kilidini açmak veya güçlendirmek için üstünüzde görünen paraları toplamaya devam edin. Trambolin Ustası'nın size sunduğu her şeyi keşfedin, ancak yol boyunca başınızın dönmediğinden emin olun. Sıçramalar ile arka bahçenizde, spor salonunuzda veya sirk trambolinlerinde ustalaşın ve trambolinin ustası olun! Özel bir fizik motoru ve animasyonlu Ragdoll Physics ile Trambolin Ustası, şimdiye kadar yaratılmış en dinamik ve eğlenceli Tramplen deneyimi! Fizik yasalarına meydan okuyun ve kendinize layık olun! Mobil aygıtlarınız için en güzel TRAMPOLİN oyunu!

Nasıl Oynanır?

Hareket için tıklayın veya dokunun. Havadayken, dönüşü hızlandırmak için farenin sol düğmesine basılı tutun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.06.2019 17:41:47

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Spor Akrobasi Akrobatik Backflip Eğlenceli En Güzel Fitness Fizik Geliştirmeli HTML5 Hüner Jimnastik Jimnastikçi Meb Miniclip SilverGames Spor Spor Salonu Trambolin Tramplen Trampolin Unity Usta WebGL Zıpla Zıplama Zıplayış

Orjinal Adı:

Flip Master

Trambolin Ustası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Trambolin Ustası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu