Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
330
3.647 oynanma
75 5

Oyunun Adı:

Wanderers.io

Oyun Açıklaması:

Wanderers.io gezici bir kabilenin kontrolünü ele almanız ve kaynakları toplamalarına ve vahşi doğada gelişme göstermelerine yardımcı olmanız gereken iyi bir hayatta kalma oyunudur. Kabilenle avlanmak ve yeni kaynaklar bulmak için komuta et. Vahşi doğada hayatta kalmanıza yardımcı olacak yeni teknolojileri keşfedin. Bu epik çevrimiçi aksiyon dolu oyunda barbarlara ve diğer kabilelere karşı savaş. Yiyecek bul, avlan ve hayatta kal! İki basit kabile üyesi ile başlarsınız. Bir balta avcısı ve bir yay avcısı. Odun toplamak ve yiyecek için hayvanları avlamak için bu üyeleri kullanın. Topladığınız kaynakları daha fazla kabile üyesi oluşturmak ve yeni yetenekler araştırmak için kullanın. Hangi araçları veya silahları kullandığınıza bağlı olarak sizin için kaynak toplayacak 1-6 kişilik küçük bir grup yönetin. Okçularınız tavşanları katlederken ve düşmanları yağmalarken, düşman kabilelerini görün, müttefiklerle tanışın ve izleyin. Çiftlik yapmak ve avlanmak için uygun alanları bulun. Bunun için haritayı hareket ettirmelisiniz. Diğer düşman kabilelere dikkat edin ve size saldırmaya çalışırlarsa hiç düşünmeden bir savaşa girin! Kabileni küçük tehlikeli bir kum havuzunda komuta et. Yeni üyeleri işe almak ve uygun şekilde donatmak için kaynakları toplayın. Kaynakları toplamak ve kabilenizi büyütmek için oduncular, misyonerler, baltacılar ve madenciler gibi çeşitli birimler oluşturun. Bu oyunun oynanabilirliği büyük olduğundan yönetim becerilerinizi ve hayatta kalma yeteneğinizi zorluyor! Bugün kendi gezgin kabileni inşa et! Hayatta kalmanıza yardımcı olacak yeni teknolojileri keşfedin. Barbarlar ve diğer kabilelerle savaş. Bol şanslar avcı!

Nasıl Oynanır?

Kabilenizi kontrol etmek için farenizi kullanın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.04.2019 18:48:08

Benzer Kategoriler:

8 Bit Bedava Büyükler İçin Çok Oyunculu Geliştirmeli Hayatta Kalma HTML5 IO Kabile Kabile Savaşları Madencilik Meb Mobil Multiplayer Online Online Strateji Piksel Retro Sandbox Savaş Strateji Tablet

Orjinal Adı:

Wanderers.io

Wanderers.io oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Wanderers.io" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar